Суперліга. Галичина вирвала звитягу в АЗОТа, Будівельник переграв Миколаїв

21.11.2014 20:30 502 0

Не надто результативний матч у Миколаєві завершився переконливою перемогою чинного чемпіона Будівельника над місцевими "корабелами".

Завдяки активності екс-гравця Будівельника Павла Буренка, господарі повели 17:13. Однак уже за підсумками другого періоду чинний чемпіон, у складі якого звично про свої лідерські функції нагадав Денис Лукашов, перехопив ініціативу та виграв першу половину з рахунком 29:25.

Після великої перерви Будівельник продовжував домінувати на паркеті, переконливо вигравши третю десятихвилинку. Заключний ігровий відрізок за такої гри вже фактично нічого не вирішував.

У паралельному матчі у битві аутсайдерів чемпіонату Політехніка-Галичина з великими труднощами обіграла на домашньому паркеті Дніпро-АЗОТ.

Для львів’ян, які залишили останню сходинку турнірної таблиці, ця перемога стала першою у нинішньому сезоні, пише офіційний сайт Суперліги.