Суперліга. Миколаїв не мав проблем із Говерлою

Сергей Шемшученко — 29 листопада 2014, 16:12

Переломивши хід гри з Говерлою у третій чверті та здолавши суперника з рахунком 78-58, Миколаїв здобув уже восьму перемогу в сезоні.

Перша половина матчу минула в напруженій боротьбі, причому господарі паркету, хоч і здобули незначну перевагу протягом десяти стартових хвилин, розвинути успіх не могли. Щойно "корабели" намагалися втекти у відрив, як до справи бралися снайпери івано-франківців, у сладі яких дебютував Віктор Герасимчук, і скорочували розрив у рахунку.

Тож на велику перерву команди вирушили за триочкового гандикапу Миколаєва (34-31).

Але у другій половині суперників було не впізнати. Господарі паркету дуже потужно провели третю десятихвилинку, систематично бомбардуючи кошик Говерли дальніми кидками та продовжуючи більш активно збирати відскоки.

Рахунок 57-39 перед заключною чвертю відверто залишав гостям небагато шансів на успішний "камбек", повідомляє офіційний сайт Суперліги.

Суперліга-2014/15 України з баскетболу

Регулярний чемпіонат

29 листопада

МБК Миколаїв - Говерла 78:58 (19:16, 15:15, 23:8, 21:19)

Миколаїв: Буренко (21), Цикалюк (14 + 6 підбирань), Шундель (10)

Говерла: Подолян (12), Алферов (12), Гленн (10)

Нагадаємо, у іншому матчі дня Ферро-ЗНТУ зі значними труднощами обіграв Політехніку-Галичину.