Суперліга. Будівельник завдав поразки Черкаським Мавпам

17.12.2014 20:16 421 0

Чинний чемпіон Будівельник здобув дванадцяту перемогу поспіль у Чемпіонаті України Суперліга, завдавши поразки з рахунком 89-61 Черкаським Мавпам, які приїхали до столиці без травмованого Кемерона Ранделса та хворого Станіслава Завадського.

Незважаючи на активний початок від господарів паркету, "мавпи", в складі яких найактивнішим був капітан Андрій Кальніченко, не знітилися та перехопили ініціативу.

Гості певний час навіть лідирували, аж поки справу до своїх рук не взяв Максим Пустозвонов, котрий спершу допоміг своїй команді виграти дебютну десятихвилинку, а потім забезпечив їй солідну перевагу в другій чверті.

У підсумку форвард Будівельника здобув 18 очок, а столична команда виграла першу половину з рахунком 49-33.

Здобутого в першій половині гандикапу чинним чемпіонам вистачило для того, щоб почуватися спокійно.

Тим більше, Максим Пустозвонов і партнери продовжували тиснути на черкащан, раз за разом влучаючи в кошик суперника.

До заключного періоду Будівельник підійшов, лідируючи +23.

Остання чверть стала найменш результативною в зустрічі, проте її також виграли підопічні Віталія Чернія, повідомляє офіційний сайт Суперліги.