Суперліга. Хімік продовжує йти без поразок, здолавши Будівельник

Сергей Шемшученко — 26 грудня 2014, 19:44

Важлива не так з турнірної, як із психологічної точки зору друга у сезоні зустріч головних фаворитів чемпіонату завершилася перемогою южненців з рахунком 77:71.

Таким чином, столичний клуб зазнав третьої поразки у сезоні, натомість лідер чемпіонату продовжив свою тріумфальну серію до 17 матчів поспіль, інформує сайт Суперліги.

У першій половині на паркеті точилася рівна боротьба, у ході якої жодній із команд досить довго не вдалося відірватися від суперника.

Наприкінці дебютної чверті Будівельник завдяки активності Михайла Анісімова й Олександра Липового повів +6, однак южненці відразу ж ліквідували відставання.

А вже впродовж другої десятихвилинки Максим Корнієнко разом з Дереком Нідемом і Рамоном Муром кілька разів виводили свою команду вперед. Останній ривок став успішним, забезпечивши Хіміку шестиочкову перевагу (39:33).

На початку третьої чверті дует захисників южненської команди збільшив розрив у рахунку до десяти пунктів, а у середині періоду після влучного дальнього кидка Рамона Мура табло зафіксувало рахунок 55:43.

Надалі Будівельник вирівняв гру, проте до заключного ігрового відрізку у ролі лідера підійшов саме Хімік, якому вдалося зберегти шестиочковий гандикап.

Стримати ще один ривок господарів, які догравали без Володимир Конєва, на початку четвертого періоду Будівельник не зумів, як і не зміг організувати фінішний спурт.