Суперліга. Київ вирвав перемогу у Ферро у напруженому матчі

27.02.2015 19:50 336 0

Третя у сезоні зустріч Ферро-ЗНТУ та Києва запам’яталася цікавою та напруженою боротьбою, яка тривала до останніх секунд матчу та завершилася важкою перемогою киян.

Перша та друга чверті стали дзеркальним відображенням одна одної, адже стартова 10-хвилинка завершилася за рахунку 17:23 на користь гостей, а впродовж наступного періоду запорожці взяли реванш з аналогічним рахунком.

На старті другої половини Ферро провів серію з трьох дальніх кидків, вирвавшись уперед +6. Однак розвинути успіх запорожцям не вдалося, але до кінця третьої 10-хвилинки здобутий гандикап вони зберегли, інформує сайт Суперліги.

Впродовж заключного періоду кияни ліквідували відставання та навіть повели у рахунку з мінімальною перевагою, але переломити хід гри їм вдалося лише менш ніж за півхвилини до фінальної сирени після дальнього кидка Максима Луценка.