Суперліга. Дніпру та Будівельнику знадобиться п'ятий поєдинок

21.04.2015 21:04 507 0

Дніпро знову зрівняв рахунок у півфінальній серії з Будівельником, вирвавши перемогу в овертаймі четвертого матчу.

П'ята та вирішальна гра протистояння відбудеться 24 квітня у Києві, інформує офіційний сайт Суперліги України.

Четверта гра 1/2 фіналу виправдала передматчеві очікування, виявившись не менш цікавою, ніж попередні.

Перша половина завершилася на користь Дніпра, який за її підсумками забезпечив собі майже десятиочковий гандикап (44:35).

Протягом третього періоду столична команда відіграла відставання. Заключні хвилини минули у напруженій боротьбі, але переможця так і не виявили.

Додаткова п’ятихвилинка запам’яталася великою кількістю помилок з обох боків. Фатальним для "будівельників" став невдалий пас Дениса Лукашова на Олександра Тищенка за лічені секунди до фінальної сирени.