Жіноча збірна України розгромно програла Словаччині

23.05.2015 15:50 336 0

Національна жіноча збірна України провела перший з двох товариських матчів у Словаччині.

Перші півтори чверті матчу минули в приблизно рівній боротьбі – господарки майданчику вели в рахунку декілька очок.

На велику перерву суперниці пішли за рахунку 46:37.

У другій половині третьої десятихвилинки словачки відірвалися в рахунку на 19 очок, а в четвертій чверті збільшили перевагу, повідомляє офіційний сайт ФБУ.

Словаччина – Україна 94:64

Україна: Ягупова 19 очок (4-6 2-очкові, 3-7 3-очкові, 2-6 штрафні), 7 підбирань, 1 передача, 2 перехоплення, 3 втрати; Мірчева 12 очок (1-5 2-очкові, 2-3 3-очкові, 4-4 штрафні), 4 підбирання, 4 втрати; Дорогобузова 8 очок (1-6 2-очкові, 2-4 3-очкові), 2 підбирання, 3 передачі; Білоцерківська 8 очок (1-1 2-очкові, 2-5 3-очкові), 2 підбирання, 1 передача, 2 перехоплення; Горобець 5 очок (1-3 2-очкові, 1-3 3-очкові), 1 перехоплення; Хоменчук 4 очки (1-1 2-очкові, 2-3 штрафні), 4 підбирання, 1 перехоплення, 5 втрат; Римаренко 3 очки (0-1 2-очкові, 1-3 3-очкові), 5 підбирань; Дубровіна 3 очки (0-2 2-очкові, 0-4 3-очкові, 3-4 штрафні), 1 підбирання, 2 передачі, 2 перехоплення, 3 втрати; Спітковська 2 очки (1-4 2-очкові, 0-2 штрафні), 2 підбирання, 3 передачі, 3 перехоплення

23 травня наші дівчата проведуть другий товариський поєдинок зі збірною Словаччини.