Суперліга. Будівельник втретє обіграв Київ і став бронзовим призером

04.05.2015 14:44 360 0

Будівельник виборов бронзові медалі чемпіонату України, вигравши серію 3:1 в іншого столичного клубу - Києва.

Третій матч протистояння зі статусом дербі завершився з рахунком 90:85 на користь підопічних Віталія Чернія, яким вдалося переломити хід гри лише на останніх хвилинах, передає сайт Суперліги.

Ударний старт матчу від Артема Швеця, котрий здобув 8 очок за три хвилини, забезпечив номінальним господарям лідерство, яке їм вдалося зберегти до великої перерви - 49:42.

У третій десятихвилинці "будівельники" кинули всі сили на те, щоб відігратися, однак навіть за рахунок ширшої, ніж у суперника, ротації, а також чудової гри Дениса Лукашова, не зуміли ліквідувати відставання. 71:68 перед заключним періодом.

Кульмінація матчу припала на середину останньої чверті, коли досвідчені захисники номінальних гостей Дмитро Забірченко й Артем Буцький нарешті скоротили відставання до мінімуму (79678), змусивши тренерський штаб суперника брати тайм-аут.

Невдовзі Максим Пустозвонов уперше у матчі вивів свою команду вперед, і хоча "вовки" боролися до останнього, Лукашов і партнери, все ж таки, зуміли вистояти.