Чемпіонат України. Черкаські Мавпи розгромили Миколаїв

Сергей Шемшученко — 24 жовтня 2015, 18:55

Миколаїв поступився на своєму майданчику Черкаським Мавпам у матчі чемпіонату України пед егідою ФБУ - 69:83.

Господарі впевнено розпочали зустріч, відірвавшись на страті – 9:0, пише прес-служба ФБУ.

Тренер гостей Максим Міхельсон був вимушений брати тайм-аут. Однак врятувати першу чверть черкасцям не вдалося – 16:25.

Але до великої перерви гостям вдалося налагодити гру. Рахунок вирівнявся, гра набула вигляд гойдалки.

Однак після перерви "Мавпи" стали поступово нарощувати перевагу, довівши зустріч до логічної перемоги.

Наступний поєдинок Миколаїв проведе 30 жовтня вдома проти Кривбасу. Черкаські Мавпи того ж дня прийматимуть Запоріжжя.