Чемпіонат України. Хімік обіграв Черкаські мавпи. Інші матчі

12.12.2015 19:13 403 0

Южненський Хімік здобув перемогу над Черкаськими Мавпами у центральному матчі дня чемпіонату України з баскетболу.

Зустріч у Южному закінчилася з рахунком 89:74, передає офіційний сайт ФБУ.

У третій чверті Хімік відпустив суперника у відрив (53:60). До кінця чверті залишалося три хвилини, протягом яких господарі переломили хід гри, зробивши ривок 11:0.

Спустошені Мавпи продовжували "сипатися" у четвертій чверті. Лише за рахунку 71:60 (феноменальний ривок "хіміків" 18:0) гості спромоглися провести результативну атаку.

Криворізький Кривбас здобув велику перемогу над Запоріжжям. Матч у Запоріжжі закінчився з рахунком 59:76 на користь гостей.

А одеська БІПА перемогла Миколаїв у домашньому матчі - 79:67.