Кубок Європи ФІБА. Хімік у чвертьфіналі зіграє з французьким Шалоном

Сергей Шемшученко — 3 березня 2016, 14:23

У середу, 2 березня, завершилися змагання на етапі Топ-16 Кубку Європи ФІБА, а наступний етап змагань серед кращої вісімки стартує 16 березня.

Команда баскетбольного клубу Хімік зустрінеться у чвертьфіналі з французьким клубом Елан Шалон, інформує офіційний сайт южненців.

Шалон пройшов всі етапи Кубку Європи вельми впевнено, завоювавши по черзі перше місце у груповому етапі у групі D, потім у Топ-32 він був першим у групі R (в обох групах з аналогічним результатом 5/1, 11 очок).

У Топ-16 команда добилася успіху у серії з трьох ігор, де їй протистояв бельгійський Теленет Остенде. У вирішальній грі 2 березня французький клуб обіграв суперника з рахунком 104:91.

Усі пари учасників чвертьфіналу Кубку Європи:

Елан Шалон (Франція) - Хімік (Україна)

Варезе (Італія) - ​Антверп (Бельгія)

Скайлайнерс (Німеччина) - Маккабі (Рішон-ле-Ціон, Ізраїль)

Єнісєй (Росія) - Цибона (Хорватія)

Команди зіграють до двох перемог, перша зустріч чвертьфіналу відбудеться 16 березня, матч-відповідь пройде 23 березня, третій матч, за необхідності, команди зіграють 30 березня.