Жіночі збірні України й Угорщини обмінялися перемогами у спарингах

30.05.2016 17:23 463 0

Національна жіноча збірна України здобула перемогу у першому товариському матчі над командою Угорщини 69:68, який відбувся 27 травня.

Підопічні Володимира Холопова потужно провели першу половину, виграли її з перевагою у 12 очок, але потім дещо скинули оберти.

Лише результативний кидок американки Д'Андри Мосс у кінцівці матчу схилив шальки терезів на бік гостей - 69:68, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Угорщина - Україна 68:69 (17:25, 10:14, 25:16, 16:14)

28 травня суперниці зіграли повторну зустріч. Збірна України поступилася 61:73.

Підопічні Володимира Холопова не завжди були у ролі наздоганяючих. Так, після першої чверті українки вели з перевагою в одне очко 22:21. Але розвинути успіх цього разу не вдалося.

Угорки дуже потужно провели другу (21:11) і третю (19:11) десятихвилинки, і, навіть поступившись у заключній чверті 12:17, свого досягли.

Найбільше часу на паркеті (37 хвилин) у складі українок знову провела американка Д'андра Мосс, яку переглядав Володимир Холопов з метою натуралізації. У другому спарингу вона набрала 14 очок, а найрезультативнішою гравчинею у складі українок стала Олеся Малашенко - 18 очок.

Угорщина - Україна 73:61 (21:22, 21:11, 19:11, 12:17)

Нагадаємо, Аліна Ягупова не допомагала збірній України у товариських іграх з Угорщиною.