Збірна України завершила турнір у Словаччині впевненою перемогою над Данією

21.08.2016 11:32 726 0

Збірна України з баскетболу здобула перемогу у заключному третьому матчі сіжнародного турніру у Словаччині, здолавши команду Данії.

Українські баскетболісти завершили стартову десятихвилинку із солідною перевагою - 25:7, інформує сайт Федерації баскетболу України.

У другому періоді збірна Данії зуміла поліпшити свої кидкові показники, що дозволило команді Пойколи вирівняти гру та зупинити тривалий ривок української збірної. Данці, хоч і зуміли прийти у себе, але перевага нашої збірної залишалась досить переконливою - "+16".

Після великої перерви кардинальних змін на паркеті не відбулося. Команди продовжували діяти досить. А підсумковий рахунок - 90:71.

Таким чином, збірна України стала переможницею турніру у Словаччині, вигравши всі три поєдинки, по черзі здолавши господарів турніру, збірні Швейцарії та Данії.

Данія - Україна 71:90 (7:25, 24:22, 22:25, 18:18)