Авангард зазнав другої поразки у Східно-Європейській баскетбольній лізі

Сергей Шемшученко — 25 вересня 2016, 15:14

Представник столичного баскетболу - Авангард - вдруге програв в Ризі у матчі Східно-Європейській лізі.

Цього разу підопічні Володимира Холопова мінімально поступилися суперницям з Литви - команді Кібіркштіс.

Фінальний рахунок у матчі - 54:51 на користь команди з Вільнюса.

Уже у першій чверті литовки захопили лідерство та тримали Авангард на невеликій дистанції, поступово збільшуючи власну перевагу. Так, наприкінці третього періоду рахунок на табло був 49:34.

В останньому відрізку матчу українки спробували зробити диво та наздогнати суперниць. І їм це практично вдалося, але в заключні секунди гри українським баскетболісткам так і не вдалося виконати влучний трьохочковий кидок.

Найкращою серед українок стала капітан команди - Євгенія Спітковська. На її рахунку 15 очок та 9 підбирань за 34 хвилини на паркеті.

Нагадаємо, Авангард розгромно програв у дебютному матчі жіночої СЄБЛ.