Східно-Європейська ліга. У пасиві Авангарда - вже п'ять поразок поспіль

Сергей Шемшученко — 6 грудня 2016, 17:04

У другому матчі 2-го туру Східно-Європейської ліги київський Авангард зазнав нищівної поразки від господарок туру - польської команди АЗС-УМКС.

Підопічні Володимира Холопова чинили гідний опір лише у другій чверті, яку зуміли навіть мінімально виграти 15:14, інформує сайт Федерації баскетболу України.

Але перед цим вони провалили початок матчу 9:20. По перерві налагодити гру не вдалося. У підсумку - 39:71. Прогнозована перемога команди з Любліна.

У складі АЗС-УМКС результативну гру показала гравець збірної України Катерина Дорогобузова, яка стала найвлучнішою у матчі, набравши 16 очок.

Зазнавши поразок у двох матчах, Авангард повертається до Києва. У п’яти матчах східно-європейської ліги українкам ще не вдалося відчути смаку перемог.