Суперліга. Кремінь несподівано долає Кривбас, Будівельник виграє в Одесі

Сергей Шемшученко — 9 грудня 2016, 20:45

БІПА практично по ходу всієї першій половини матчу лідирувала у рахунку. Будівельник, у свою чергу, намагався наздогнати господарів по ходу майже всіх 20 хвилин, і під завісу другої чверті це зробив.

У другій половині гри БІПА, програючи киянам підбірання, зіткнулася з проблемами на чужій половині. Одесити провалили першу половину вирішальної чверті, під час якої Будівельник вирішив всі питання.

Кияни спокійно набирали свої очки в атаці та за 4 хвилини до фінальної сирени отримали 18-очкову перевагу, яку відіграти одеситам було вже нереально, інформує сайт ФБУ.

Щодо матчу Кремінь - Кривбас, то фаворити спокійно виграли перший період, маючи дев’ятиочкову різницю у рахунку, а перша половина була завершена за рахунку 37:42 для гостей.

Із самого старту останньої 10-хвилинки було помітно, що гравці Кременю налаштовані надзвичайно рішуче: після технічного фолу від Кривбасу перевага гостей зменшилася до одного пункту, а за 1:30 до завершення гри Ярослав Кадигроб і взагалі вперше за чотири періоди вивів свою команду вперед.

А ще за декілька секунд другою "трьохою" забезпечив таку необхідну перемогу своїй команді.