Гладир, Корнієнко та Пустозвонов провели результативні матчі за кордоном

26.12.2016 12:23 657 0

Український свінгмен Сергій Гладир допоміг Монако здобути чергову перемогу.

Українець відіграв 36 хвилин у матчі проти По-Ортеза (77:64), відзначившись 13 очками (0/1 двоочкових, 2/8 триочкових, 7/7 штрафних), 2 підбираннями та 2 перехопленнями при 4 втратах і 3 фолах.

Монако продовжує лідирувати у чемпіонаті Франції, маючи в активі 12 перемог після 14 матчів "регулярки", інформує сайт ФБУ.

Результативний матч за Клуж провів український форвард Максим Пустозвонов, проте його гри виявилося недостатньо для домашньої перемоги над Мурешем (89:104).

У програному матчі наш форвард відіграв 26 хвилин, набрав 18 очок (7/10 двоочкових, 0/3 триочкових, 4/5 штрафних), зробив 1 підбирання в атаці, 2 передачі та 1 перехоплення при 3 фолах.

Форвард болгарського Лукойл Академіка Максим Корнієнко допоміг своїй команді здобути розгромну домашню перемогу над Балканом (94:68).

За 27 хвилин на паркеті українець відзначився 18 очками (6/6 двоочкових, 0/2 триочковий, 1/1 штрафних), 5 підбираннями (1 в атаці) і 3 передачами при 2 фолах.

Два матчі в NCAA минулого тижня провів український студент Богдан Близнюк. Спочатку лідер команди університету Східного Вашингтона набрав 12 очок (2/9 двоочкових, 2/5 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 4 підбирання (1 в атаці), 4 передачі, 2 перехоплення та 1 блок-шот при 4 втратах і 4 фолах у програному матчі команді Північного Кентуккі (48:70).

А через два дні українець провів скромний матч проти сильної команди університету Ксав'є, який його команда програла з рахунком 56:85. Сам Близнюк за 35 хвилин відзначився 8 очками (3/7 двоочкових, 2/2 штрафних), 9 підбираннями (1 в атаці), 2 передачами та 1 перехопленням при 4 втратах і 4 фоли.