Команда Лукашова обірала клуб Корнієнка у Кубку Європи ФІБА. Інші результати

20.01.2017 18:22 693 0

У баскетбольному Єврокубку-2016/17 Валенсія центрового збірної України В'ячеслава Кравцова здобула виїзну перемогу над ще одним іспанським клубом - Унікахою.

У поєдинку 3-го туру другого групового раунду команда українця виграла з рахунком 78:70, а сам Слава, вийшовши у старті та відігравши 12 хвилин, записав в актив 7 очок (3/4 двоочкових, 1/2 штрафних), 1 підбирання в атаці і 1 блок-шот при 2 фолах.

Валенсія очолює групу Н, вигравши всі три матчі раунду Топ-16, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Форвард румунського Клужа Максим Пустозвонов програв свій третій матч у Кубку Європи FIBA, поступившись на домашньому паркеті угорської Альбі - 81:86.

Українець знову став найрезультативнішим гравцем у своїй команді, записавши в актив за 31 хвилину на майданчику 23 очка (6/7 двоочкових, 3/6 триочкових, 2/3 штрафних), 4 підбирання (1 в атаці), 2 передачі, 3 перехоплення та 1 блок- шот при 4 фолах.

Також у Кубку Європи FIBA зійшлися команди українських виконавців - Єнісєй Дениса Лукашова та Лукойл Академік, кольори якого захищає Максим Корнієнко.

Російський клуб, граючи на виїзді, здобув перемогу з рахунком 97:92, а Лукашов, відігравши 15 хвилин, набрав 7 очок (1/1 двоочкових, 1/1 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 2 підбирання, 2 перехоплення та 1 передачу при 1 втраті та 5 фолах.

Корнієнко, який вийшов у старті Лукойл Академіка, відіграв більш корисно, набравши за 31 хвилину 16 очок (4/4 двоочкових, 2/3 триочкових, 2/2 штрафних), 11 підбирань (2 в атаці), 1 передачу і 1 блок при 4 фолах та 1 втраті.