Кравцов і Гладир перемагають. Інші результати українців за кордоном

13.02.2017 17:18 644 0

Центровий збірної України В'ячеслав Кравцов повернувся у стартову п'ятірку Валенсії.

У домашньому матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії проти Сарагоси, який команда українця виграла з рахунком 100:67, Кравцов відіграв 15 хвилин, набрав 11 очок, зробив 2 підбирання (1 в атаці) при 1 фолі.

Ще один український бігмен Артем Пустовий, який виступає за Обрадойро, зупинився за крок від перемоги над Басконією, інформує сайт Федерації баскетболу України.

Команда українця поступилася на виїзді з рахунком 76:77, а сам Пустовий, вийшовши в старті, відіграв 13 хвилин, набрав 8 очок, зробив 3 підбирання та 1 блок-шот при 3 фолах.

Продовжує перемагати у чемпіонаті Франції Монако українського свінгмена Сергія Гладиря. Команда українця на виїзді здолала Антіб (84:91), а сам українець, отримавши 11 хвилин ігрового часу, набрав 6 очок і 5 фолів.

Скромний матч за Авелліно провів капітан збірної України Кирило Фесенко. Центровий, вийшовши у старті, відіграв 14 хвилин у матчі чемпіонату Італії проти Пезаро (79:62), набрав 3 очки, зібрав 6 підбирань (2 в атаці) і зробив 1 блок -шот при 3 фолах.

Олександр Липовий не врятував Трікалі від виїзної поразки в матчі чемпіонату Греції проти АЕКа (82:87). За 25 хвилин на паркеті українець відзначився 14 очками, 2 підбираннями в атаці та 2 передачами при 2 втратах і 3 фолах.

Повернувся у ротацію румунського Клужа український форвард Максим Пустозвонов, який відіграв 18 хвилин у виграному виїзному матчі з Орадя (55:75). Українець набрав 6 очок і зробив 2 підбирання (1 в атаці) при 1 фолі і 1 втраті.

Торунь українського бігмена Максима Сандула зазнала несподіваної поразки у грі з Трефлом (62:94). Українець, відігравши 13 хвилин, набрав 3 очки та зробив 4 підбирання (1 в атаці) при 1 втрати і 4 фолах.

Зазнала поразки в чемпіонаті Польщі ще одна команда українського виконавця. Туров Дениса Яковлєва на виїзді програв Дабровій Світлиці (63:73), а сам українець за 33 хвилини записав в актив 13 очок, 6 передач і 2 підборання при 1 фолі.

Нагадаємо, Ігор Зайцев повернувся у чемпіонат Польщі.