Яковлєв вивів свій Туров у півфінал Кубку Польщі, команда Сандула вилетіла

17.02.2017 20:30 621 0

Форвард польського Турова Денис Яковлєв провів вдалий матч проти Щецина у чвертьфіналі Кубку Польщі.

Українець, відігравши 38 хвилин, допоміг своїй команді перемогти з рахунком 60:58 і вийти в півфінал змагань, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Денис набрав 15 очок (2/3 двоочкових, 2/5 триочкових, 5/8 штрафних), зробивши 8 підбирань, 3 передачі, 2 перехоплення та 2 блок-шота при 1 втраті.

Команда ще одного українського баскетболіста Максима Сандула, який виступає за Торунь, подолати чвертьфінальний раунд не зуміла.

Торунь на домашньому паркеті поступився Штельмету (55:79), а Сандул за 19 хвилин на майданчику набрав 3 очки, а також зібрав 4 підбирання та зробив 1 блок-шот при 2 втратах.