Команди Гладиря та Кравцова вийшли до півфіналів Кубку Франції й Іспанії

18.02.2017 15:25 581 0

Український свінгмен Монако Сергій Гладир допоміг своїй команді подолати чвертьфінальний раунд Кубку французької ліги, здолавши у Парижі Гравелін - 90:85.

Українець став найрезультативнішим гравцем поєдинку, набравши 22 очка (6/8 триочкових, 4/4 штрафних), зробив 4 передачі й 1 підбирання при 3 фолах.

У півфінальному матчі Монако зіграє проти Нантерра, який у своєму чвертьфінальному матчі здолав Страсбур.

Капітан збірної України Кирило Фесенко відзначився дабл-даблом у матчі 1/4 Кубку Італії з Динамо Сассарі, однак команда українця у напруженій кінцівці поступилася з рахунком 68:69 і вибула з розіграшу турніру.

Українець за 29 хвилин записав до активу 12 очок (5/7 двоочкових, 2/4 штрафних), зробив 11 підбирань (5 у нападі), 1 передачу, 2 перехоплення та поставив 2 блок-шота при 1 втратi та 4 фолах.

Валенсія українського центрового В'ячеслава Кравцова вийшла у півфінал Кубку Короля. Команда українського бігмена у Вікторії перемогла Гран Канарію (88:72), а Кравцов за 6 хвилин на паркеті очок набрати не зумів (0/3 двоочкових), зробив 3 підбирання й 1 втрату.

За право зіграти у фіналі Кубку Валенсія побореться з Басконією.