Кравцов і Корнієнко програли у фіналах Кубків Іспанії та Болгарії

22.02.2017 14:30 612 0

Центровий збірної України В'ячеслав Кравцов взяв участь у фіналі Кубку Короля, у якому його Валенсія поступилася мадридському Реалу, не зумівши завоювати трофей.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Команда українського бігмена програла з рахунком 95:96, а сам українець за 4 хвилини на паркеті нічим відзначитися не встиг.

Болгарський Лукойл Академік українського форварда Максима Корнієнка також програв у фіналі національного Кубку, поступившись у вирішальному матчі клубу Берое з рахунком 62:78.

Українець у вирішальному поєдинку відіграв 20 хвилин, за які набрав 8 очок (1/3 двоочкових, 2/4 штрафних), зробив 3 підбирання, 1 перехоплення й 1 блок-шот.

Трікала українського свінгмена Олександра Липового у домашньому матчі 18-го туру чемпіонату Греції перемогла клуб Кіміс - 76:58.

Українець, вийшовши в старті, відіграв 25 хвилин, набрав 8 очок (2/4 двоочкових, 1/3 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 5 підбирань (1 в атаці) й 1 передачу при 4 фолах і 3 втратах.

Найбільш українська команда чемпіонату Грузії Сухумі у 17-му турі поступилася лідеру чемпіонату тбіліському Динамо. Команда українського фахівця Віталія Чернія вдома програла з рахунком 86:104, а його підопічний захисник Дмитро Забірченко відіграв 31 хвилину, набрав 6 очок, зробив 3 підбирання, 3 передачі й 1 перехоплення при 3 фолах.

Ще один українець Олександр Тищенко провів на паркеті 29 хвилин, відзначився 12 очками, 10 підбираннями й 1 передачею при 3 фолах і 2 втратах.

Нагадаємо, що Гладир виграв з Монако Кубок Лідерів і став MVP фіналу.