Пустовий і Гладир кориснi своїм клубам, дабл-дабл Тищенка. Результати українців

Сергей Шемшученко — 4 квітня 2017, 20:24

Центровий іспанського Обрадойро Артем Пустовий допоміг своїй команді здобути важливу перемогу у виїзному поєдинку 27-го туру Ліги ACB.

Команда українця перемогла переслідувачів - Ховентуд (83:82). Пустовий, вийшовши з лави, відіграв 14 хвилин, набрав 11 очок, зробив 3 підбирання, 2 блок-шоти, 1 передачу й 1 перехоплення при 1 втраті та 5 фолах, інформує ФБУ.

Свінгмен Монако Сергій Гладир знову вийшов у стартовій п'ятірці. У виїзному матчі проти Гравелліна "монегаски" перемогли з рахунком 92:72, а Гладир за 24 хвилини на паркеті відзначився 11 очками, 3 передачами й 1 підбиранням при 1 втраті й 1 фолові.

Форвард болгарського Лукойл Академіка Максим Корнієнко допоміг своїй команді перемогти у виїзному матчі національної першості Спартак з міста Плевен - 82:76. За 21 хвилину з лави українець набрав 11 очок, 5 підбирань і 2 блок-шота при 2 втратах і 3 фолах.

13 хвилин за Єнісєй відіграв український розігруючий Денис Лукашов. Команда українця у Лізі ВТБ вдома перемогла Астану з рахунком 88:78, а Лукашов відзначився 3 підбираннями у захисті й 1 передачею.

Клуж українського форварда Максима Пустозвонова, який вийшов у старті, на виїзді поступився Сібіу з рахунком 67:75, а Пустозвонов за 23 хвилини набрав 2 очки та зробив 2 підбирання при 2 втратах і 4 фолах.

Домашню перемогу над Полфармексом здобув Торнуь українського бігмена Максима Сандула. Команда українця перемогла з рахунком 98:77, а центровий, вийшовши з лави, відіграв 14 хвилин, набрав 3 очки, зробив 4 підбирання й 1 передачу при 2 фолах та 1 втраті.

Туров форварда Дениса Яковлєва перемогти на домашньому паркеті не зумів. Команда українця поступилася Анвілу (83:90), а Яковлєв за 26 хвилин записав до активу 6 очок, 3 підбирання й 1 передачу при 3 втратах і 3 фолах.

Впевнену домашню перемогу над Кошаліном здобув Роза Радом українського бігмена Ігоря Зайцева. Українець вперше після повернення у команду вийшов у старті і за 21 хвилину на паркеті відзначився 7 очками, 4 підбираннями, 3 передачами й 1 блок-шотом при 2 фолах та 1 втратою.

Крупної поразки у чемпіонату Грузії зазнав Сухумі українського спеціаліста Віталія Чернія та гравців Дмитра Забірченка й Олександра Тищенка, поступившись на виїзді Динамо Тбілісі з рахунком 52:95. Забірченко за 22 хвилини зробив 6 підбирань та 1 передачу при 2 втратах і 5 фолах.

Тищенко також вийшов у старті та відіграв 29 хвилин, за які записав в актив дабл-дабл - 13 очок, 10 підбирань та 1 передачу при 3 фолах і 3 втратах.