Гладир програє на старті плей-офф у Франції, Корнієнко у Болгарії перемагає

23.05.2017 18:20 835 0

Команда українського свінгмена Сергія Гладиря Монако сенсаційно поступилась у першій грі чвертьфіналу плей-офф чемпіонату Франції, програвши на домашньому майданчику АСВЕЛу - 69:72.

Українець у цьому матчі, вийшовши з лави, відіграв 9 хвилин і набрав 6 очок (1/2 двоочкових, 1/5 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 1 підбирання на чужому щиті при 1 втраті та 2 фолах.

Наступний матч серії Монако - переможець регулярного чемпіонату - проведе з АСВЕЛом, який заняв 8-е місце, також вдома 24-го травня.

Водночас, Лукойл Академік українського форварда Максима Корнієнка виграв перший матч фінальної серії чемпіонату Болгарії, здолавши на домашньому майданчику Бероє - 96:81.

Бігмен збірної України у цьому матчі вийшов у старті та за 27 хвилин додав до активу 16 очок (2/4 двоочкових, 4/4 триочкових), 6 підбирань (1 в атаці), 1 передачу й 1 перехоплення при 2 втратах і 4 фолах.

Другий матч фінальної серії, яка гратиметься до трьох перемог, пройде також на паркеті Лукойл Академіка 24-го травня.

Нагадаємо, Гладир сказав, що в українському баскетболі особливого прогресу не бачить.