Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 не вийшла на чемпіонат Європи

24.06.2017 19:26 957 0

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 зазнала поразки у додатковому раунді плей-офф кваліфікації чемпіонату Європи.

Піся поразки у чвертьфіналі від Ірландії дівчата поступились команді Сербії з рахунком 10:13.

Таким чином, вони не зуміли здобути путівку до фінальної частини континентальної першості.

Українки віддали ініціативу суперницям вже на перших хвилинах, не зумівши переломити хід поєдинку.

У складі української команди найрезультативнішою стала Оксана Моллова, яка набрала 4 очки, у Дар'ї Завидної - 3 бали, Ганна Зарицька набрала 2 очки, а Христина Філевич додала до активу команди 1 очко.

Для виходу на чемпіонат Європи збірну України влаштовувала тільки перемога, передає сайт Федерації баскетболу України.