Українець дебютував за другу у кар'єрі команду НБА

19.11.2017 09:40 1315 0

Джоель Боломбой. Фото: standard.net

Українець Джоель Боломбой дебютував у складі команди НБА Мілуокі Бакс у матчі проти Даллас Маверікс.

Гра завершилася поразкою команди українця 79:111, а сам 23-річний важкий форвард провів на майданчику 3 хвилини.

За час у грі Боломбой набрав 2 очки, при цьому не забив два штрафних кидки. Також він зробив одне підбирання, заробив один фол та здійснив одну втрату.

Додамо, що Боломбой увійшов у гру за три хвилини до фінальної сирени при рахунку 75:107, пише СпортАрена.

Як відомо, українець розпочав сезон у Вісконсіні по двосторонньому контрактом з Мілуокі.

Нагадаємо, Джоель Боломбой народився у Донецьку, але кар'єру баскетболіста розпочав у США. В сезоні-2016/17 він виступав у Юті Джаз, провівши там 12 поєдинків.

В останнє він грав у першості НБА у плей-офф у поєдинку своєї Юти проти Голден Стейт Воріорз.

Також відомо, що Боломбой не зможе взяти участь у матчах збірної України в рамках кваліфікації на чемпіонат світу-2019