Вдалі матчі Фесенка, Пустового та Яковлєва. Інші результати українців за кордоном

13.03.2017 13:09 685 0

Український центровий Кирило Фесенко провів відмінний матч за Авелліно. Команда українця на виїзді в овертаймі дотисла Реджо-Емілію 90:89.

Наш бігмен за 33 хвилини додав до активу 21 очко (6/15 двоочкових, 9/15 штрафних), 8 підбирань (4 в атаці), 1 перехоплення , 2 блок-шоти, а також заробив на собі 10 фолів, допустивши при цьому 3 втрати, інформує офіційний сайт ФБУ.

Третьої поразки у сезоні зазнав Монако українського свінгмена Сергія Гладиря. Українець у виїзному поєдинку проти Нантера (88:99) отримав лише 15 хвилин ігрового часу, набрав 5 очок, зробив 3 підбирання в захисті і 1 перехоплення при 3 фолах і 1 втраті.

Команда українського центрового Артема Пустового Обрадойро поступилася у виїзному матчі Ліги ACB, програвши Сарагосі з рахунком 85:59. Наш бігмен, вийшовши у старті, відіграв 23 хвилини і став найрезультативнішим у своїй команді з 17 очками в активі, 2 підбираннями й 1 перехопленням при 2 втратах і 5 фолах.

Трікала українського свінгмена Олександра Липового у домашньому матчі чемпіонату Греції поступилася Промітеасу (62:67). Українець, вийшовши у старті, відіграв 23 хвилини, набрав 8 очок, зробив 3 підбирання, 4 передачі, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 1 втраті і 4 фолах.

Максим Корнієнко допоміг своїй команді здобути виїзну перемогу у чемпіонаті Болгарії над клубом Чорно Море - 107:86. За 18 хвилин на паркеті українець відзначився 16 очками, 8 підбираннями, 2 передачами й 1 блок-шотом при 4 втратах і 3 фолі.

Несподіваної виїзної поразки у чемпіонаті Румунії зазнав Клуж українського форварда Максима Пустозвонова (Тімішоарі - 69:78), а Пустозвонов за 31 хвилину у старті встиг відзначитися 8 очками, 4 підбираннями, 1 передачею та 2 перехопленнями при 1 втраті і 2 фолах.

Черговий вдалий матч за Туров провів український форвард Денис Яковлєв. Українець за 40 хвилин на майданчику у грі проти Полфармекса допоміг своїй команді 20 очками, 9 підбираннями, 5 передачами, 1 перехопленням і 3 блок -шотами при 1 втраті і 3 фолах.

Український бігмен польського Роса Радом Ігор Зайцев допоміг своїй команді здобути домашню перемогу над Даброва Грніцей (90:85). За 18 хвилин на паркеті українець набрав 6 очок, зібрав 8 підбирань і зробив 1 блок-шот при 2 втратах.

Ще один український бігмен Максим Сандул, який у Польщі захищає кольори Торуні, вдома програв Щецину - 65:87. Сам українець за 10 хвилин записав до активу 2 очки, 4 підбирання та 1 перехоплення при 5 фолах.

У стартовій п'ятірці Тарту Рок вийшов український форвард Макс Конате. Українець допоміг своєму клубові перемогти на виїзді клуб Рапла, набравши за 25 хвилин 4 очка, зробивши 9 підбирань і 1 передачу при 3 фолах і 1 втраті.