Суперліга. Хімік здолав Будівельник у першому матчі фіналу. ВІДЕО

29.04.2017 21:33 1558 0

Хімік оформив черговий неймовірний камбек і здолав Будівельник у першому матчі фіналу.

Як інформує пре-служба ФБУ, Хімік жваво почав матч - постарався Павлов, який практично не грав у серії з Дніпром, проте проти Будівельника почав в старті, набравши 4 бали в дебютi гри.

Однак господарі відповіли більш потужним ривком, який організував американський дует захисників Дугат - Філдс. Южненці діяли в атаці досить скуто та не впоралися з лідерами киян, які стали головними героями на перших хвилинах.

Трохи привів до тями гостей Петров, який вийшовши з лави набрав 6 очок поспіль, однак перша чверть залишилася за Будівельником.

На початку другої чверті в атаці у южненців настав повний ступор, чим скористалися господарі, які організували ривок 7:0. Повернулися в гру гості двома влучаннями з-за дуги у виконанні Конєва і Петрова - другий був абсолютно найкращим у складі своєї команди в першій половині.

Проте, чемпіон України дозволяв претенденту здійснювати велику кількість вільних кидків, чим кияни користувалися, реалізовуючи 60% спроб з гри. До того ж захисникам вдалося перекрити кисень лідеру Хіміка Сміту і здобути закономірну перемогу в першій половині - 41:31.

Світлина ФБУ

На другу половину Хімік вийшов здвоєним центром Лав - Петров і парою розігруючих Сміт - Сидоров, що принесло гостям результат. Южненці почали грати на порядок сміливіше в атаці і солідно додали в захисті.

Все це дозволило команді Степановського скоротити відставання, яке часом сягало 16 очок, до 1 бала. Однак Будівельник зумів скористатися перебором фолів у суперника і кидками з лінії знову збільшивши свою перевагу до 6 очок перед останньою перервою.

Команди балансували на дистанції 3-5 очок першу половину заключної чверті. В черговий раз Хімік підтвердив своє реноме фахівця з камбеків за 3 хвилини до фінальної сирени, коли капітан южненців Рябчук відправив точний дальній в кільце киян і вперше після довгої перерви зрівняв рахунок в матчі.

Розв'язка трапилася на останніх секундах. На ендван Дугата Хімік відповів лей-апом Конєва і влучанням Рябчука, якого кияни втратили під своїм щитом за 6 секунд до фінальної сирени і дозволили южненцям вийти вперед!

Вирішальну атаку у Будівельника взявся завершувати Дугат, проте южненці закрили американця, не дозволивши йому зробити нормальний кидок. Хімік провернув черговий камбек і вирвав перемогу в стартовому матчі фінальної серії, позбавивши Будівельник переваги домашнього майданчика.