Київський Артур М'юзік став п'ятим на Кубку європейських чемпіонів

10.06.2014 15:00 345 0

Київський клуб Артур М'юзік посів п'яте місце на Кубку європейських чемпіонів з пляжного футболу, який завершився в Італії у неділю, 8 червня.

Хлопці граючого тренера Антона Бутка у своєму останньому матчі розбили угорський клуб Goldwin Pluss Bodon з рахунком 5:1, пише сайт Київської асоціації пляжного футболу.

До цього, на груповому етапі, київська команда виграла у Falfala Kfar Qassem з Ізраїлю (4:2) і Beach Soccer Egmond з Нідерландів (8:5).

В 1/8 фіналу Артур М'юзік був сильнішим за Grembach Lodz з Польщі (3:3, по пен. 6:5), а от у чвертьфіналі клуб поступився BSC Sable Dancers Bern із Швейцарії (3:4).

Чемпіонський кубок вибороли футболісти санкт-петербурзького Кристала, які здолали господарів турніру Мілан 2:0. Бронзовою стала португальська Брага.