Київський Хіт - чемпіон України 2015 року з пляжного футболу

19.08.2015 16:31 485 0

У столичному Гідропарку завершився чемпіонат України з пляжного футболу сезону 2015 року.

Столична команда Хіт зробила золотий хет-трик у сезоні, іфнормує офіційний сайт Федерації футболу України.

Переможець чемпіонату України з футзалу у Першій лізі вперше взяв участь у змаганнях на піску та в один сезон завоював одразу три трофеї.

На початку літа команда Олега Лук'яненка виграла Кубок Києва, два тижні тому стала чемпіоном столиці, а напередодні здобула золоті медалі чемпіонату України з пляжного футболу.

У суперфіналі Хіт обіграв команду фармацевтичної компанії ФарсіФарм 4:0 і виборов чемпіонський кубок.

Хіт - ФарсіФарм 4:0

Голи: Корнійчук (17), Чепорнюк (22), Зборовский (33), Щериця (34)

У матчі за бронзу зійшлися ще дві столичні команди - Євроформат та Артур М'юзік.

Артур М'юзік - Євроформат 2:2 (2:3 пен.)

Голи: Рисенко (23, 29) - Будзько (18, 23)

За результатами змагань найкращим воротарем чемпіонату був визнаний голкіпер команди Хіт Тарас Коваленко.

А MVP чемпіонату України визнали капітана ФарсіФарм Івана Глуцького, який провів чудовий сезон і був рушійною силою своєї команди у фінальній частині чемпіонату України.