Український клуб Артур М'юзік - віце-чемпіон клубного чемпіонату Європи

07.06.2016 20:31 420 0

Український клуб Артур М'юзік узяв участь у клубній першості континенту 2016 року - Euro Winners Cup.

Кияни дійшли до фіналу турніру в італійській Катанії, де у серії пенальті поступилися господарям майданчика - команді Віареджіо, інформує сайт Спортивного комітету України.

Українці першими відзначилися у фіналі влучними ударами. Рахунок відкрив Олександр Рисенко, після якого швидко другий у ворота італійців забив Деян Станкович.

Відіграти один м’яч господарям вдалося лише наприкінці першого періоду. На початку другого тайму Віареджіо зрівняли рахунок, але ненадовго.

Ігор Борсук і Деян Станкович знову вивели Артур М'юзік на "+2" вперед.

Різниця у два м’ячі залишалася до середини заключного періоду, за цей час голами відзначилася обидві сторони. Рахунок до шести влучних пострілів довели Ігор Борсук та Іван Глуцький.

Однак втримати перевагу до завершення основного часу київській команді не вдалося - 6:6.

Екстра-тайм видався "сухим", тому розіграш чемпіонського титулу робили у серії пенальті. Шість разів українці вправно виконали свою роботу, і лише помилка Олега Зборовського позбавила Артур М'юзік шансу стати переможцями.

Окрім срібла турніру, капітан Артур М'юзік Віталій Сидоренко виборов звання "Найкращого голкіпера EWC-2016".