Чемпіонат світу. Підгрушна додає до золота ще і бронзу у персьюті

10.02.2013 17:46 1128 0

Знаєте, як то кажуть у спорті, інколи без долі везіння перемоги не здобудеш. Так сталося у гонці переслідування на чемпіонаті світу з біатлону 2013 року у чеському Нове Место. Не бачити б Україні бронзової медалі, якби не падіння за кілька сот метрів до фінішу Анн-Крістін Флатланд, котра ще й зачепила Ольгу Зайцеву.

А саме ці дві біатлоністки були основними претендентками навіть не на третє, а на друге місце. Але вже так сталося, що одна "допомогла" іншій, а від цього усього виграла Підгрушна, яку тепер можна величати дворазовою призеркою чемпіонату світу. Олені вдалося об'їхати суперниць, а на фініші стримати натиск Зайцевої, яка програла всього півтори секунди.

А розраховувати на друге золото, чесно сказати, Україні не доводилося. Перемогти феноменальну Туру Бергер у наш час важко. Норвежка сьогоднішню гонку виграла з трьома колами штрафу. При цьому у Чехії вона не показує свою звичну серйозну швидкість, що підтвердив суботній спринт. Хоча і тоді Тура, пробігши лишні 350 метрів, програла Підгрушній всього шість секунд.

А от друге місце Крістіни Палки можна розцінювати як певну сенсацію. Вона також зуміла не потрапити у завал Флатланд і Зайцевої, а також витримала боротьбу з Підгрушною ходом.

Що ж до інших українок, то Віта Семеренко фінішувала 9-ою, а її сестра Валя - аж 43-ою.