Кубок світу. Семенов здобуває першу нагороду для України у новому сезоні

03.12.2014 19:37 341 0

Детальніше згодом

Уже у другій гонці нового біатлонного сезону Україна отримала свою першу нагороду. На етапі Кубку світу у шведському Естерсунді в індивідуальних перегонах з другим результатом фінішував 26-річний Сергій Семенов.

Українець феєрично пройшов дистанцію та вогневі рубежі, промахнувшись лише одного разу - на першій стрільбі стоячи. При цьому Семенов за швидкістю випередив Міхала Шлезінгра й Еріка Лессера, які також отримали по одній хвилині штрафу.

Для українського біатлоніста це -найкращий результат на етапах Кубку світу. Крім того, це дебютний "срібний п'єдестал" у його кар'єрі в особистих стартах! До цього найбільшим успіхом Семенова на етапах Кубку світу було третє місце у тій же індивідуальній гонці у 2013 році у Сочі.

Поступився Сергій лише Емілю Хегле Свендсену, який гонку подолав з "нулем" у графі "промахи". У цей вечір норвежцю не було рівних на трасі, і він привіз Семенову 1 хвилину та 17 секунд. Тобто, навіть якби українець відстрілявся також на нуль, дістати Свендсена йому б не вдалося.

Щодо інших українців, то молодий  Артем Тищенко фінішував у заліковій зоні - на 37-му місці. Для інших гонка склалася менш вдало: Віталій Кільчицький показав 60-й результат, Дмитро Підручний - 68-й, а Сергій Седнєв опинився майже у самому кінці - 83-й.

Найшвидшими на трасі були норвежці Уле-Ейнар Бйорндален і Йоганнес Бьо, але промахи не дозволили їм розраховувати на високі місця.