Кубок світу. Валя Семеренко взяла "бронзу" в індивідуальній гонці

04.12.2014 19:48 343 0

Валентина Семеренко принесла у скарбничку збірної України другу медаль Кубка світу. На етапі в Естерсунді українка фінішувала з третім результатом, пропустивши вперед Дарью Домрачеву і Кайсу Макаряйнен.

При цьому відзначимо, що на відміну від інших сьогоднішніх призерок, Валя пройшла всю дистанцію без жодного промаху, однак посперечатися у швидкості з ними не змогла. Як результат - від феноменальної білоруски наша спортсменка відстала на 38.1 секунди, а від срібної медалі - на 10.2 секунди.

Що стосується інших представниць України, то по ходу гонки на місце в першій десятці претендувала Юлія Джима, яка припустилася всього одного промаху. Проте показавши не найкращу свою швидкість у підсумку зайняла 15-е місце.

Також кубкові очки вдалося заробити Ользі Абрамовій з 37-м результатом і Наталії Бурдизі, яка прийшла на фініш 40-ю. Що стосується дебютанток змагань найсильніших біатлоністок - Анастасії Меркушиної і Юлії Журавок, то вони показали 51-й і 59-й час відповідно.

Нагадаємо, першу медаль для України у новому сезоні здобув Сергій Семенов.