Чемпіонат світу-2015. У жіночій естафеті збірна України - шоста, виграла Німеччина

13.03.2015 19:30 720 0

У п'ятницю, 13 березня, на чемпіонаті світу 2015 року з біатлону у Контіолахті (Фінляндія) відбудеться жіноча естафета.

Сайт "Чемпіон" пропонує Вашій увазі текстову онлайн-трансляцію цієї події, починаючи з 18:15 за київським часом.

Тренери виставили найсильніший на даний момент склад.

Першою у гонку вирушить Ірина Варвинець, за нею - Юлія Джима, потім - Ольга Абрамова, а завершуватиме естафету в українок Валя Семеренко.

Будемо сподіватися, що Джима вже остаточно оговталася після хвороби та зможе вдало пройти свій відрізок. Також особливі надії на Абрамову, яка потрапляла у десятку кращих у спринті та персьюті.

Молодій Варвинець побажаємо посперечатися на рівних із суперницями на першому етапі, а лідер збірної Валя Семеренко, є надія, таки зможе фінішувати на призовому місці.

18:09 - Отже, доброго вечора, шановні читачі Чемпіона! Біатлоністки вже готові виходити на старт, тому будемо починати і ми свою трансляцію
18:10 - Є повідомлення, що у Контіолахті сьогодні вітер не такий сильний, тому можна очікувати меншої кількості промахів
18:12 - У Чехії на першому етапі заявлена Єва Пускарчикова, у Німеччини - Франциска Хільдебранд, у Білорусі - Надєжда Скардіно, у Франції - Анаїс Бескон, у Росії - Єкатєріна Глазиріна
18:14 - Готуємося! От-от розпочнеться гонка
18:15 - Поїхали!
18:16 - Кучно, як зазвичай для контактних гонок, тримається спортсменки
18:17 - Хільдебранд вирвалася у лідери на першій позначці, Варвинець тримається та програє німкені лише 4 секунди
18:18 - Трохи втрачає Ірина на відомому підйомі - 8 секунд уже
18:20 - Франциска та Сьюзан Данклі дещо відірвалися від переслідувачок перед стрільбою
18:21 - Варвинець одного разу промахнулася, але відразу закрила мішень шостим пострілом
18:21 - Післ першої стрільби: Хільдебранд - Скардіно - Глазиріна - Пускарчикова. Вони закрили п'ятьма пострілами свої мішені. Варвинець - восьма, +8.6 с
18:22 - Франциска має п'ятисекундну перевагу над суперницями, вона найшвидшою була на першому вогневому рубежі
18:23 - Відмітка 3.1 км. Хільдебранд збільшує перевагу до восьми секунд, і наша Іра програє кілька секунд - десяте місце, +14.4 с
18:24 - Команда Словаччини вже на першій стрільбі отримала одне коло штрафу, тому наразі йде останньою
18:25 - Японка Фуюко Сузукі вийшла на друге місце, непогано вона себе показала на цій першості, але партнерки по команді її навряд чи підтримають
18:26 - Варвинець відіграє одну сходинку, проте програє лідеру вже майже 19 секунд
18:27 - Хільдебранд двічі промахується, чим відразу користаються Моніка Хойніш і Глазиріна, а також італійка Ліза Віттоцці
18:28 - Варвинець два додаткові патрони використала, тому опустилася у класифікації - 14-е місце, +26.6 с
18:29 - Потрібно Варвинець на зубах пройти останній відтинок, адже він для неї останній на цьому чемпіонаті світу, потрібно викластися
18:30 - Відмітка 5.1 км: Хойніш - Глазиріна - Віттоцці - Бескон - Данклі
18:31 - Варвинець програє лідеру вже 29 секунд, але залишається 14-ою
18:31 - Іра на підйомі випереджає представницю Канади та виходить на фінішні метри
18:32 - Передача естафети: Польща - Росія - США - Італія - Франція
18:33 - Варвинець передає естафету Юлії Джимі 13-ою - +33.3 с
18:34 - Команда Фінляндії програє півтори хвилини після першого етапу, і невідомо, чи зможе Кайса Мякяряйнен витягнути господарок на п'єдестал
18:36 - Відмітка 1.1 км: Магдалена Гвіздон - Карін Оберхоффер - Дарья Віролайнен, потім Енора Латюйєр (Франція) та США
18:36 - Джима за кілометр програла ще майже чотири секунд Гвіздон
18:37 - За нинішньої ситуації у збірних Польщі й Італії серйозні шанси на медалі
18:39 - Віролайнен виводить Росії на перше місце, точно відстрілявшись, Оберхоффер використала додатковий патрон, а от у ПОльщі завал - одне штрафне коло
18:39 - Джима з п'яти сріляє та піднімає Україну у топ-10 - дев'яте місце, +27.7 с
18:40 - Люмініца Піскоран тим часом Румунії виводить на третю сходинку, Габріела Соукалова - четверта, Франциска Пройсс - п'ята
18:41 - Фінляндія прощається із шансами на медалі - 2 хвилини відставання вже
18:42 - Карін Оберхоффер ходом випереджає Віролайнен, Соукалова та Пройсс випередили румунку
18:42 - А Джима програє ще чотири секунди та втрачає одне місце
18:43 - Гвіздон програє 52 секунди, тому Польща ще зберігає шанси на нагороди
18:44 - В Оберхоффер і Віролайнен уже по два промахи
18:45 - Соукалова - лідер! Чиста стрільба, і перше місце
18:46 - Оберхоффер використала три додаткові патрони, як і Віролайнен, але Італія наразі друга, а Росія якраз перед Україною йде - три секунди між нами
18:46 - Юлія з одним додатковим патроном закрила мішені та вийшла зі стадіону восьмою - +27.6 с
18:47 - ОоооО!! Завал у Польщі - ще два штрафні кола, "до побачення, медалі"
18:49 - Джима втрачає ходом - +35.1 с від Соукалової, далі Оберхоффер - Пройсс - Латюйєр - Віролайнен
18:50 - Пришвидшилася Юля та випередила представницю Австрії, а Оберхоффер зубами вчепилася у Соукалову, не відпускає чешку
18:51 - Карін випереджає Габріелу та передає естафету першо! Італія - Чехія - Німеччина - Франція - Росія
18:52 - От і Джима передала естафету Ользі Абрамовій - сьоме місце, +43.0 с
18:53 - Білоруска Іріна Кривко падає під час передачі естафети, і там невідомо, чи доторкнулася до неї Надєжда Пісарєва!!!
18:54 - Їтка Ландова та Ванесса Хінц скоротили відставання від Ніколь Гонтьє
18:55 - Абрамова тримає темп лідерів
18:55 - У Росії чемпіонка світу Єкатєріна Юрлова на трасі
18:56 - Абрамова скорочує відставання від лідера, яким стала Ландова, до 42 секунд і виходить на сьому сходинку!
18:57 - Ванесса Хінц швидко закриває мішені та йде у відрив
18:58 - Оля Абрамова - молодець!!! Закриває свої мішені!
18:58 - І вона вже четверта - +40.7 с, попереду Хінц, а також Гонтьє та Юрлова, які мали проблеми зі стрільбою
18:59 - У Франції - коло штрафу! А позаду Ольги - чешка Ландова, яка програє три секунди
19:00 - Новаковська-Земняк дещо скорочує відставання від лідерів, але вже навря чи Польща позмагається за медалі, як і Фінляндія, у представниці якої ще два кола штрафу
19:01 - Відмітка 3.1 км: Хінц - Гонтьє - Юрлова - Ландова - Абрамова (+44.7)
19:02 - Ольго, правильно! Не потрібно поспішати, нам потрібна чиста стрільба
19:02 - Хінц відірвалася від Гонтьє вже на 30 секунд, інші підтягнулися до італійки
19:03 - Ванесса використала один додатковий патрон і зберегла лідерство
19:04 - Юрлова виходить на друге місце
19:04 - В України та Чехії проблеми!!!
19:05 - ШТРАФНЕ КОЛО в Абрамової!.... Як і у Ландової
19:06 - Як же так?!.. Ще й Білорусь наблизилася до нас, а Абрамова програє 1:27.6 хв уже Німеччині, від третього місця, де йде Італія, відділяє 50 секунд
19:07 - Хінц збільшує перевагу над Юрловою до 25 секунд, Гонтьє програє 45
19:08 - Абрамова - сьома, +1:30.4, і вже у неї "на хвості" Чехія та Білорусь...
19:09 - І випереджають Іріна Кривко та Їтка Ландова Ольгу...
19:10 - Остання передача естафети: Німеччина (Лаура Дальмайєр) - Росія (Єкатєріна Шумілова) - Італія (Доротея Вірер) - Франція (Марі Дорен-Абер) - Норвегія (Тіріл Екхофф)
19:11 - Абрамова піднімає Україну на сьоме місце, і Валя Семеренко, яка вирушали якраз за Дар'єю Домрачевою, програє лідеру 1 хвилину та 31 секунду
19:13 - Дальмайєр відразу до 40 секунд збільшує перевагу над Шуміловою! Німеччина йде на золото! Вірер програє 1:04.8
19:13 - Багато що зараз залежатиме від стрільби. Валю, не підведи, будь ласка!
19:14 - Семеренко чіпляється за Домрачеву, Вероніку Віткову й Екхофф
19:15 - Німеччину потихеньку вже можна вітати з перемогою, Дальмайєр з п'яти стріляє
19:16 - Шумілова один додатковий використала, а Вірер уже "на хвості"
19:17 - Валя використала, на жаль, аж два додаткові патрони... +43 с від третього місця
19:18 - У Чехії - завал! Два штрафних кола! А Валя примудрилася Домрачеву випередити на кілька секунд
19:19 - Ну так, Чехія вже нам не суперник, а от за п'яте місце, якщо вдало відстрілятися, то можна розраховувати Україні
19:20 - Дорен-Абер - четверта, виграє у Валі 23 секунди, Екхофф, яка є п'ятою, виграє 6 секунд
19:21 - Дальмайєр і команда Німеччини - чемпіони світу! Лаура чисто проходить і другу стрільбу
19:23 - Дорен-Абер і Вірер будуть змагатися за друге місце! Шумілова двічі промахнулася
19:24 - Екхофф і Семеренко розіграють четверте місце, бо чисто проходять стрільбу! А Домрачева програє Валі 17 секунд, Дар'я мала два промахи
19:26 - Чекаємо на фініш, на цікаву боротьбу
19:27 - Дорен-Абер не збирається віддавати срібло Вірер
19:28 - І не віддала! Франція - срібний призер, Італія - бронзовий
19:29 - А Валя не змогла протиястоти Екхофф, тому Україна задовольнилася лише шостим місцем!..
19:30 - На жаль, штрафне коло Ольги Абрамової не дало українкам сьогодні зачепитися за медалі...
19:30 - Ну от і все! Дякуємо за увагу! До нових зустрічей!