ЧС-2016 з біатлону. Збірна України у міксті зупинилася за крок від п'єдесталу

03.03.2016 17:48 276 0

У четвер, 3 березня, у Холменколлені, що у Норвегії, стартував чемпіонат світу з біатлону 2016 року.

Чемпіон пропонуватиме Вашій увазі текстові онлайн-трансляції гонок, у яких наші спортсмени матимуть реальні шанси на медалі.

І починаємо ми зі змішаної естафети, яка призначена на перший день. Вона розпочнеться о 16:30 за київським часом.

Нагадаємо, напередодні стали відомі склади команд на цю гонку. Від України, яка отримала 10-й стартовий номер виступлять Валя Семеренко, Олена Підгрушна, Сергій Семенов і Дмитро Підручний.

Як і українці, інші збірні також виставили найсильніші склади, тому на нас очікує видовищна гонка та серйозна боротьба за перший комплект нагород.

Онлайн гонки

16:25 - Доброго дня, шановні читачі Чемпіона! Запрошуємо вас на змішану класичну естафету з біатлону, яка відбудеться за декілька хвилин в рамках чемпіонату світу-2016
16:25 - На 4-й стартовій лінії наші спортсмени, розпочне гонку Валя Семеренко, на другому етапі побіжить Олена Підгрушна, Сергій Семенов та Дмитро Підручний на 3-му та 4-му етапі відповіно виступлять
16:28 - У найсильніших складах звісно команди розпочнуть, боротьба буде запекла, вболіваємо за Україну
16:30 - Ну все, офіційно ЧС-2016 розпочався!
16:31 - Щільною групою йдуть спортсмени, Валя Семеренко тримається у групі лідерів, ну це формально поки. 9-місце у Валі
16:33 - Олсбу, Бескон та Віткова у трійці лідерів, це представниці Норвегії, Франції та Чехії відповіно
16:34 - Повідомляють, що Юлія Джима може виступити у спринті, але це поки попередня інформація
16:35 - До першого вогневого рубежу підходять спортсмени, тримаємо кулаки за Валю
16:35 - Один додатковий патрон використала Семеренко, Бескон чисто відстрілялася та вийшла у лідери, Валя 10 секунд програє після стрільби - 8-ме місце
16:36 - Проблема у Віткової, три додаткові патрони, як результат з 3-го місця у третій десяток відкотилася Чехія
16:38 - На позначці 2,6 км Дакнлі виходить у лідери, обійшла вона легко Бескон, Семеренко залишається 8-мою. Отже, США та Франція на 7 секунд від переслідувачів відірвалися, японці дивують, 5-ті зараз
16:39 - Семеренко вже на 7-ме місце перебралася, на біатлонний стадіон виходять спортсмени
16:40 - Вірер, Олсбу та Данклі 5 з 5, Семеренко знову один додатковий патрон, але швидко дуже стріляла Валя
16:41 - Шумілова "застрелилася", наразі Росія відправляється до аустайдерів
16:43 - Отже, 4,6 км позначка - Олсбу, Вірер, Данклі, Семеренко, Скардіно, 17 секунд програє Семеренко, а програвали 600 метрів назад 11 секунд
16:44 - 5,3 км  15:09,2 час норвежки, Данклі 6,9, Вірер, 7,1, Семеренко секунду відіграла 16, 1.
16:46 - Данклі на пагорбі Олсбу перегнала, 7 секунд нагнала, отже США передасть естафету першими
16:48 - Опа, ми вже у трійці, Вірер здала на останньому км, Семеренко передала естафету Підгрушній
16:49 - США, Норвегія, Україна, така поки трійка лідерів на цю хвилину. За США Дрейззігакер біжить, Екхофф за Норвегію. Підгрушна у поміркованому стилі розпочинає свій етап
16:50 - Позначка 0,6 км, всього 7 секунд відставання Підгрушної від Екхофф, яка захопила лідерство
16:51 - Обергофер наступає на п'яти Підгрушній, менше секунди програє, за спиною у Гільдебрант тримається Підгрушна, на 4-му місці вона поки
16:52 - На вогневий рубіж приходять спортсменки, першою Екгофф прийшла, Підгрушна випередила американку і прийшла другою на вогневий
16:53 - Екгофф, Дрейззігакер та Підгрушна без особливих проблем відстрілялися. Олена перша наразі, 2 додаткових патрони використала, але був вітер, у всіх були невелики "завали"
16:54 - Проблеми у ще одних фаворитів, Чехія наприклад лише 11-а, Соукалова біжить на другому етапі
16:56 - 2,6 км позначка, Підгрушна перша наразі, програє їй Екгофф 0, 7 секунд, трохи далі Дорен - Абер, далі Гільдебранд та Дрейззігакер
16:57 - Дорен-Абер перегнала Підгрушну, 0,2 секунди.  Але ще один вогневий рубіж попереду, тому форсувати події немає сенсу
16:58 - Недовго Абер була першою, Підгрушна першою підходить до вогневого рубежу, тримаємо кулаки
17:00 - Знову два додаткові, Гільдебранд та Дорен-Абер вийшли у лідери, Підгрушна 3-я, ну тут сподіваємося на фірмовий ривок Олени
17:00 - Чотири секунди лише програє Олена француженці. Соукалова Чехію на 6-те місце вже підняла
17:02 - Дорен-Абер, Гільдебранд, Підгрушна. Олена трохи відстає, 4 секунди було, вже фактично 7 секунд програє, ще км, 400 метрів
17:03 - 8 секунд Екхофф програє Підгрушній, далі Дрейзігаккер та Соукалова
17:03 - Ого, Дорен-Абер звалилася, у результаті Гільдебранд перша тепер, Підгрушна 2-га
17:04 - Щільною групою йдуть спортсменки, чекає вже Сергій Семенов. Гільдебранд першою перетне контрольну позначку, друга Підгрушна залишається
17:05 - Гільдебранд, Екхофф, повернулася Дорен-Абер, яка вже 3-тя. Олена вже 4-та, групу переслідування навіть не видно. Очолює групу переслідувачів Чехія, яку представляє на цьому етапі Соукалова
17:05 - Фактично разом передали естафету чоловіками жінки в особі Дорен-Абер, Екхофф, Підгрушної та Гільдебранд
17:06 - Розпочалася чоловіча частина гонки, Сергій Семенов біжить за Україну. ;4-ю Підгрушна йому передала естафету
17:06 - 36 секунд Підгрушній програла Соукалова, Чехія тримається на 5-му місці
17:07 - Семенов лише 0,4 секунди програє німцю Пайфферу, який з невеликим відставанням йде на другому місці
17:09 - Отакої, Семенов 3-й вже. Першим Йоханнес Бьо йде, другий Фійон Майє, за Семеновим розташувався Пайффер, щільною групою йдуть спортсмени
17:11 - Супер! 5 з 5 у Семенова на лежці, зараз Україна лідером буде, Пайффер другий 2 сеунди програє, Бьо 12 секунд програє, проблеми у Фійона Майє виникли, 20 сеунд відставання у француза
17:13 - Шлейзінгер, який біжить за Чехію на 3-му етапі, 40 секунд фактично програє. Проблеми у Італії, лише на 10-й сходинці італійці і дуже далеко від чільної групи
17:15 - 3,4 км позначка - Семенов, Пайффер, Бьо. Фійон Майє  13 сеунд Семенову програє, Шлейзінгер 42 секунди
17:16 - Не змінюється трійка лідерів,Фійон Майє та Шлейзінгер 4-5 відповідно, підходять до вогневого рубежу спортсмени
17:17 - Варто відзначити, багато українських вболівальників, приємно
17:18 - Сталою четвірка лідерів залишилася, по 1-му додатковому патрону використали спортсмени. Семенов молодець, тепер сподіваємося на його швидкість. Гаранічев з 11-го на 6- міце вже Росію "витягнув"
17:20 - 0,7 секунд програє Пайффер Семенову, який йде першим, далі у спину дихають Бьо та Фійон-Майє, однак щільно тримаються спортсмени. Шлейзінгер на нуль доречі відстрілявся, однак 40 секунд в чільної 4-рки програє
17:21 - Бьо без проблем Пайффера обігнав, Семенов залишається лідером, Фійон-Майє 4-й,  43 секунди програють Чехи на чолі зі Шлейзінгером, далі росіяни
17:24 - Мартер Фуркад, Тар'єй Бьо, Дмитро Підручний, Сімон Шемпп вже чакають на передачу естафети
17:24 - Семенов Бьо обійшов, оце так фантастика! На останніх метрах Семенов вистрілив, другий Фійон-Майє, який також перегнав норвежця
17:25 - Отже, Семенов першим передав естафету, далі йдуть французи (Мартер Фуркад), далі Сімон Шемпп, Тар'єй Бьо, 49 секунд відставання від Підручного у Крчмара, який біжить останній етап за Чехію
17:26 - Росія йде шостою, Білорусь, Австрію та США залишив посаду Гаранічев, останній етап біжить Антон Шипулін
17:29 - Ух! Фуркад свою фірмову швидкість включив, першим наразі йде француз, Шемпп йде другим , Семенов у топ-трійці тримається, на п'яти Бьо наступає, але група щільна
17:31 - Підручний браво! Ідеально відстрілявся, у Бьо та Шемппа проблеми. Підручний знову лідер, другий Фуркад! Останнім патроном Бьо лише мішень закрив
17:32 - 4 секунди Фуркад програє Підручному, 8 секунд Шемпп,  18,4 секунд програє українцю Бьо, Крчмар 5-м залишився, на шосте Австрія вийшла, за яку біжить Ландертінгер, який більше хвилини програє
17:33 - Фуркад Підручного вже наздогнав, починає рвати темп француз
17:34 - 3, 4 км позначка - Фуркад перший, Шемпп та Підручний далі, 4 секунди програють, наганяє Бьо, який вже 5 секунд відіграв
17:35 - Секунду Шемпп та Підручний відіграли у Фуркада, 3, 5 секунд Підручний програє, все вирішиться на останньому вогневому рубежі
17:37 - Затамуємо подих, підішли до вогневого рубежу лідери
17:37 - З семи Підручний відпрацював, Бьо 5 з 5, і тепер 3-й норвежець. Фуркад та Шемпп по 1-му патрону використали, 1 та 2-й відповідно вони
17:39 - 5, 9 км - Фуркад, Шемпп 1,1 секнду програє французу, Бьо 10 секунд, Підручний 9 секунд програє норвежцю
17:41 - 6,8 км - Фуркад, Шемпп, Бьо, Підручний програє 9 секунд, а зараз буде за 700 метрів до фінішу заруба за перше місце між Фуркадом та німцем Шемппом
17:43 - Не зміг нічого протиставити Фуркаду Шемпп, перший француз, другий Шемпп, третій буде Бьо, Підручний 4-й..на жаль, за крок до п'єдесталу пошани зупинилася наша збірна.
17:45 - П'ятим Ландертінгер прийшов. який представляє Австрію, Чехія - шоста, Росія - сьома, Білорусь Італія, США - 8,9,10 відповіно. Дякую за увагу!

Чемпіонат світу-2015 з біатлону

Холменколлен, Норвегія

Змішана естафета 2х6 + 2х7,5

3 березня

Збірна України фінішувала четвертою у змішаній естафеті на чемпіонаті світу.1. Франція - (0 + 8) 1:14: 01.1