ЧС-2016 з біатлону. Семенов виборов бронзову медаль у спринті

05.03.2016 13:37 435 0

Усі світлини взяті з biathlon.com.ua

У суботу, 5 березня, у Холменколлені, що у Норвегії, пройшли спринтерські гонки у чоловіків і жінок.

В Одній із нрих український біатлоніст Сергій Семенов дещо несподівано виборов бронзову медаль.

Перемогу у чоловічій гонці здобув француз Мартен Фуркад, другим став 42-річний Уле-Айнар Бйорндален.

Українець Сергій Семенов відстав від легендарного норвежця всього на 0,7 секунди.

Семенов відмінно подолав дистанцію за швидкістю, плюс чудова робота на вогневих рубежах (10 з 10), що і дозволило нашому спортсмену дати "фору" фаворитам гонки та довести, що не варто забувати і про чоловічу збірну України.

У підсумку, наш спортсмен потрапив у трійку призерів, відставши від переможця - "принца" біатлону Мартена Фуркада - на 27,6 секунди.

На тлі шикарного результату Сергія Семенова не можна не відзначити й успіхи Артема Прими та Олександра Жирного, які завершили спринт у топ-30.

Капітан збірної Дмитро Підручний з двома "хибами" на лежці в очкову зону, на жаль, не потрапив.

Щодо Жирного, то він відстрілявся на нуль, однак  українець явно програв у швидкості. Прима, який стартував останнім серед українців, зміг з одним промахом зайняти місце, яке було близьким до топ-20. Цей результат став кращим після "бронзи" Сергія Семенова.

Зазначимо, що жінки за нагороди не поборолися. Ірина Варвинець та Олена Підгрушна зуміли потрапити лише у топ-20.