ЧС-2016 з біатлону. Персьют у чоловіків виграв Фуркад, Семенов став лише восьмим

06.03.2016 15:08 413 0

Чемпіон продовжує висвітлювати чемпіонат світу 2016 року з біатлону у Холменколлені,. І у неділю, 6 березня, ми пропонуємо Вашій увазі текстовий онлайн-коментар гонки переслідування у чоловіків.

Нагадаємо, напередодні Сергій Семенов здобув бронзову медаль у спринті, пропустивши вперед тільки Мартена Фуркада й Уле-Айнара Бйорндалена.

На старт вийдуть троє представників України. Дмитро Підручний пропускає гонку через проблеми зі спиною, які він відчув після спринту.

Семенов вирушить на трасу третім з відставанням у 28 секунд, Артем Прима - 22-м (+1:22), а Олександр Жирний - 28-м - (+1:35).

14:26 - День добрий, шановні читачі Чемпіона! Ми розпочинаємо наш текстовий онлайн
14:28 - Підходять спортсмени до стартової лінії
14:30 - Мартен Муркад вирушив, через півхвилини очікуємо і старт Сергій Семенова
14:31 - Йоганнес Тінгнес Бьо, Домінік Віндіш, Євгеній Гаранічев, Арнд Пайффер, Сімон Шемпп і Домінік Ландертінгер не сильно відстають від українця
14:32 - Артем Прима й Олександр Жирний також у гонці вже
14:33 - Семенов випередив Бйорндалена! На позначці 0.9 км Фуркад виграє у переслідувачів уже 33 секунди
14:34 - А от Прима тримає темп Фуркада, Жирний втратив одну позицію у порівнянні зі стартом
14:35 - Фуркад продовжує збільшувати відрив, і ми чекаємо на першу стрільбу
14:37 - Мартен чисто відстрілявся, за ним вирушив Бьо, а от Семенов, на жаль, не зміг закрити одну мішень...
14:37 - Виходить шостим Сергій зі штрафного кола, 56 секунд він програє Фуркаду та 16 секунд третьому місцю, на яке піднявся Віндіш
14:38 - Тим часом Жирний закриває всі мішені, а от Прима двічі промахнувся й опустився в кінець четвертого десятка...
14:40 - На позначці 3.4 км Семенова пройшов Гаранічев, проте вони разом дістали Бйорндалена, а тут і Шемпп, і Ландертінгер уже близько
14:41 - Жирний на 25-му місці (+1:46), а Прима - 38-й (+2:24)
14:42 - Фуркад сьогодні поза конкуренцією! Знову 5 з 5!
14:43 - Ух ти! У Бьо два промаха, у Віндіша - три!
14:44 - Семенов - молодчинка! Виходить на четверте місце, програючи Шемппу 8 секунд, а Гаранічеву і того менше - півсекунди
14:45 - Позаду в одній секунді Бйорндален, трішки більше програє швейцарець Серафін Вістнер
14:46 - Щодо інших українців, то Жирний був на одному штрафному колі, і наразі він 32-й (+2:14), Прима також не зовсім точним був - 39-й (+2:47)
14:47 - Пайффер дещо відірвався від трійки Гаранічев - Семенов - Бйорндален на позначці 5.9 км
14:49 - Фуркад промахнувся одного разу, але там така перевага, що він може собі і три промахи дозволити
14:50 - Бйорндален чисто відстрілявся, а от Пайффер, Семенов і Гаранічев на коло штрафу завітають!
14:50 - А що там далі! Неймовірні сьогодні Ерік Лессер та Еміль Егле Свендсен уже на третьому та четвертому місцях!
14:51 - Йоганнес Бьо також повернувся у боротьбу, хороше коло він відпрацював
14:52 - Жирний піднявся на 23-є місце (+2:03), а от Прима сьогодні ні стрільби без промаха... і він виходить на трасу 37-м (+3:03)
14:53 - Що там у нас серед лідерів, Фуркад "везе" 43 секунди Бйорндалену
14:53 - Свендсен випередив Лессера, за ними Бьо, Семенов відстає від третього місця на 11 секунд, що цілком можна відіграти
14:54 - На позначці 9.3 км Семенов дозволив Гаранічеву себе випередити. Правильно, зараз потрібно перевести подих перед стрільбою
14:55 - Два промахи у Фуркада! Оце вже цікаво!
14:56 - Один промах у Бйорндалена, і Фуркад уже може приймати привітання!
14:57 - Один промах у Семенова!
14:57 - Але й інші мінімум по разу промахнулися! Бьо наразі третій, четвертий - Свендсен. Семенов іде шостим (його випередив Яков Фак, який стартував 39-м!), відстаючи на 10 секунд від п'єдесталу
14:59 - Жирний пройшов лишні 150 метрів, залишившись 22-м (+2:02), а Прима нарешті чисто пройшов рубіж, піднявшись на 33-й рядок (+2:42)
15:00 - Що там Семенов? Чекаємо його час на трасі
15:00 - Ні! Там шанси хіба що на першу шістку, адже Бьо та Свендсен серйозно відірвалися
15:01 - На позначці 11.8 км Семенов випередив Фака, але пропустив Сімона Дестьє, тут заруба серйозна буде
15:03 - Фуркад з прапором Франції фінішує, навіть одну палицю викинув! "Принц" випередив "Короля" і сьогодні!
15:03 - Свендсен фінішує третім, вигравши останні метри у Бьо!
15:04 - Не вистачило Семенову сил на останніх метрах, пропустив він і Фака, і Дестьє, і Лессера... Сергій лише восьмий у сьогоднішній гонці!..
15:05 - Олександр Жирний відкотився на 25-е місце на останньому колі, а от Прима піднявся на 32-е
15:05 - На цьому все! Дякуємо за увагу, і за те, що були ці хвилини з нами!