Кубок світу. Джима потрапила у квіткову церемонію у мас-старті, виграла Коукалова

08.01.2017 16:19 2254 0

Юлія Джима вдруге, після успішної жіночої естафети у словенській Поклюці, потрапила у квіткову церемонію у біатлонному сезоні-2016/17.

Сталося це у гонці з масовим стартом у німецькому Обергофі, де вона фінішувала п'ятою.

Юлія не дуже вдало розпочала, припустившись одного промаху на першій стрільбі, але надалі почала відвойовувати позиції, незважаючи на дві незакриті мішені під час третього вогневого рубежу.

Однак останню стрільбу Джима пройшла чисто, вийшовши на останнє коло шостою.

На фініші вона вела боротьбу навіть за четверте місце. Проте, випередивши Франциску Гільдебранд, українка пропустила вперед Галіну Вішнєвскую.

Щодо Олени Підгрушної, то вона задовольнилася 16-м місцем з двома промахами.

А перемогу, дуже впевнену, здобула Габріела Коукалова. Лаура Дальмайєр фінішувала другою, а Єва Пускарчикова - третьою.