ЧС-2017 з біатлону. Індивідуальну гонку у чоловіків виграв Бейлі, Семенов - п'ятий

16.02.2017 17:00 4622 0

Чемпіон продовжує висвітлювати Чемпіонат світу 2017 року з біатлону в австрійському Гохфільцені. У четвер, 16 лютого, ми пропонуємо Вашій увазі текстовий онлайн-коментар індивідуальної гонки у чоловіків.

У цій гонці Україну представлять 4 спортсмени: Сергій Семенов (15-й стартовий номер), Дмитро Підручний (32-й), Олександр Жирний (72-й), Руслан Ткаленко (98-й).

Нагадаємо, у першій гонці змагань у змішаній естафеті Україна фінішувала 5-ою.

Згодом у спринтерській гонці Анастасія Меркушина показала десятий результат, а у персьюті змогла навіть його покращити, ставши восьмою.

Щодо чоловічих перегонів, то у спринті Підручний фінішував лише у третьому десятку, а у гонці переслідування Дмитро та Сергій Семенов зуміли потрапити до топ-20.

А напередодні Юлія Джима й Олена Підгрушна потрапили до кращої десятки у жіночій індивідуальній гонці.

15:30 - Розпочалася гонка! Побіг росіянин Шипулін, який її відкриває!
15:32 - Вийшов на старт головний фаворит на перемогу - француз Мартен Фуркад
15:35 - Фуркад пройшов уже 1.2 км, поки він програє росіянину Шипуліну всього одну секунду, але динаміка позитивна
15:36 - Взагалі, відзначимо, що в цій гонці дуже сильна стартова група, хоча букмекери фаворитом на перемогу виділяють Фуркада
15:37 - Режисери трансляції спіймали момент, коли на трасу вийшов українець Сергій Семенов, на якого покладаються наші головні надії у цій гонці
15:38 - Фуркад пройшов уже 2.5 км і тепер він вже випереджає Шипуліна на 3 секунди
15:39 - Шипулін провів першу стрільбу і закінчив її з двома штрафними хвилинами
15:40 - Після цього відстрілявся Клемен Бауер, у якого було три промахи
15:41 - Фуркад відстрілявся з одним неточним пострілом, він поки другий, адже норвежець Біркеланд завершив стрільбу без промахів
15:43 - Семенов на позначці 2.5 км демонструє четвертий результат, вісім секунд програє наш спортсмен лідерам
15:45 - Дмитро Підручний вступив у гонку, а Семенов уже зараз підходить на першу стрільбу
15:46 - Семенов чисто відстрілявся, виходить на трасу, маючи перше місце з відривом від суперника в чотири секунди
15:49 - Шипулін другий вогневий рубіж закрив чисто і тепер зможе трохи наблизитися до лідерів
15:50 - Фуркад на другу стрільбу прийшов і завершив її, швидко закривши всі мішені
15:51 - Біркеланд також чисто відстрілявся, тепер його перевага над Фуркадом складає всього десять секунд
15:52 - Підручний на позначці 1.2 км поки йде з відставанням у десять секунд
15:53 - В гонку вступив ще один фаворит - Сімон Шемпп
15:54 - У Підручного позначка 2.9 км, лідерам він вже програє дев'ятнадцать секунд
15:55 - Підручний першу стрільбу завершив з одним промахом і 18-м місцем
15:56 - Семенов чисто відстрілявся і залишиться лідером і виграватиме 16 секунд у Біркеланда
15:57 - Фуркад нашому біатлоністу програє 27 секунд
15:59 - Росіянин Шипулін третю стрільбу завершив без промахів, а у Фуркада два промахи
16:00 - Підручний йде 20-м на позначці 5.1 км
16:02 - Лессер на третій стрільбі помилився - Семенов продовжує лідирувати
16:03 - Сімон Шемпп на першій стрільбі припустився двох промахів
16:05 - На позначці 10,9 км Семенов лідирує, Фуркад програє йому 15 секунд
16:06 - На другій стрільбі Дмитро Підручний припустився ще одного промаху
16:07 - Семенов на третьому вогневому рубежі, з одним промахом його завершив
16:09 - Шипулін чисто відстрілявся, у нього дві хвилин штрафу і він знову серед фаворитів
16:10 - Мартен Фуркад на останньому вогневому рубежі відпрацював з нулем і став лідером
16:12 - Олександр Жирний на першому колі програє дванадцять секунд
16:13 - Лессер третю стрільбу завершив чисто
16:14 - Вегер останньу стрільбу завершив з одним промахом, але по швидкості він програє і Фуркаду і Шипуліну
16:15 - Підручний на третьому вогневому рубежі - один промах, у Жирного також один промах на першому вогневому рубежі
16:16 - Семенов на останньому вогневому рубежі стріляє чисто!!! З одним промахом можна конкурувати з Шипуліном і Фуркадом
16:18 - Фуркад фінішував, виграв у Шипуліна він 22 секунди
16:20 - На позначці 17,2 км Семенов іде другим, маючи відрив від Шипуліна в 19 секунд
16:22 - Лесснер чисто відстрілявся на четвертому вогневому рубежу, чотири секунди Семенову програє
16:23 - Один кілометр до фінішу, Семенов виграє у Шипуліна десять секунд
16:24 - Семенов на фініші випередив показник Шипуліна, поточна друга позиція у нашого біатлоніста
16:25 - Жирний другий вогневий рубіж закінчив з двома промахами, у Підручного - один
16:26 - Моравец після третьої стрільби вийшов лідером не припустившись жодного промаху
16:28 - Лессер на останньому колі, програє Семенову він три секунди
16:29 - Руслан Ткаленко після першого кола і першого вогневого рубежу йде 17-м
16:32 - Лессер приходить на фініш, випередивши Семенова - тепер він другий, а наш спортсмен - третій
16:33 - Моравец позначку 14.9 подолав з відривом від Семенова у 32 секунди
16:35 - Моравец! Завершив останню стрільбу чисто, тепер 33 секунди виграє він, і це означає, що швидше за все, Семенов втратить шанси на п'єдестал
16:36 - Жирний ще тричі промахнувся - після третьої стрільби у нього шість промахів
16:37 - Підручний фінішував з відставанням від Фуркада в чотири хвилини
16:39 - Ткаленко другу стрільбу завершив з одним промахом
16:40 - Моравец на позначці 17.2 виграє у Фуркада
16:41 - Що стосується Семенова, то вже можна говорити про те, що в масс-старт він потрапить
16:42 - Моравец прийшов на фініш, вигравши у Фуркада 18 секунд
16:43 - Але радіти йому поки зарано, аже Едер і Бьо ще можуть покращити його результат
16:45 - Перед третьою стрільбою Бьо виграє у Моравеца 40 секунд
16:47 - З одним промахом Бьо завершив третю стрільбу і тепер він виграє у Моравеца вже 24 секунди
16:50 - Американець Лоуел Бейлі з третьої стрільби пішов з перевагою над Моравецом у 12 секунд!
16:52 - Лише Бьо і Бейлі можуть покращити результат Семенова, так що нижче шостого місця наш біатлоніст не буде
16:55 - Бьо останнью стрільбу завершив з одним промахом
16:59 - Лоуел Бейлі закрив всі мішені на останній стрільбі - виграє він у Моравеца шість секунд
17:00 - У Ткаленка на останньому вогневому рубежі три промахи
17:02 - А Семенов у підсумку буде п'ятим - також непоганий результат
17:03 - У Бейлі трохи впала швидкість - за три км до фінішу він виграє у Моравеца три секунди
17:07 - Бейлі виграє гонку! На три секунди покращив результат Моравеца!!!
17:08 - Бейлі перший, Моравец - другий, а Фуркад - третій
17:09 - На цьому все!