ЧС-2017 з біатлону. У жіночому мас-старт у Гохфільцені Джима стала шостою

19.02.2017 13:36 2929 0

Чемпіон завершує висвітлювати Чемпіонат світу 2017 року з біатлону в австрійському Гохфільцені. У неділю, 19 лютого, ми пропонуємо Вашій увазі текстовий онлайн-коментар жіночої гонки з масовим стартом.

Україну у цій дисципліні представлять Юлія Джима (13-й стартовий номер) та Анастасія Меркушина (20-й).

Нагадаємо, у першій гонці змагань у змішаній естафеті Україна фінішувала 5-ою.

Згодом у спринтерській гонці Анастасія Меркушина показала десятий результат, а у персьюті змогла навіть його покращити, ставши восьмою.

Щодо чоловічих перегонів, то у спринті Підручний фінішував лише у третьому десятку, а у гонці переслідування Дмитро та Сергій Семенов зуміли потрапити до топ-20.

Після кількох днів перепочинку Юлія Джима й Олена Підгрушна потрапили до кращої десятки у жіночій індивідуальній гонці. У чоловічій дисципліні у квіткову церемонію потрапив Сергій Семенов, який фінішував 5-м.

Єдина медаль, яка є на рахунку збірної України на цьому турнірі, належить жіночій естафетній команді, яка стала другою.

А напередодні у чоловічій естафеті збірна команда України фінішувала з шостим результатом.

Добрий день! За вісім хвилин розпочнеться мас-старт у жінок, де вболіваємо за Юлію Джиму та Анастасію Меркушину.

12:37 - Джима без промахів, Меркушина пішла на штрафне коло

12:38 - Меркушина на 15 місці з 12,5 сек відставання від американки Сюзан Данклі, котра поки перша. Меркушина на 23-й позиції після штрафного кола і 37 сек відставання.

12:41 - Джима піднялася на 12 місце і відіграла 5 сек. А Меркушина на 27-й вже і має вілдставаня 42 сек

12:42 - А лідирує в гонці вже Коукалова, а Дальмаєр друга та Данкліні третя. Джима вже 11-та і програш 6 сек

12:43 - Джима робить один промах. А лідери без промахів, а це відзнака класу. Меркушина без промахів на стрільбі. Домрачева три ширафних кола вибила

12:44 - Меркушина 16 та Джима на 13 позиції. Відставання 42 та 37 секунди

12:45 - А Домрачева впала на 23 місце

12:46 - Данклі знову лідер, потім Дальмаєр та Коукалова, а відставання 3 сек

12:48 - Джима на 12-ій позиції, а відіграла 12 секунд. А першою вже пішла Коукалова

12:50 - Меркушина - 18-та...

12:51 - Данклі б`є швидко і знову без промахів, далі пішли Коукалова та Дальмаєр також без промахів.

12:51 - Джима та Меркушина першу стійку пройшли чудово. Настя за 21 секунду відстрілялася

12:52 - Джима на сьомій позиції і 30 секунд відіставання від Данклі. Меркушина на 12-му рядку

12:53 - Данклі йде першою, а Джима вже шостою з відставанням в 25,6. На 5 позиції Макарайнен. А Меркушина 12-та

12:55 - Джима скоротила до 22,1 сек. Гарний хід в Джими, хоча попереду "хижаки" жіночого біатлону ходом

12:56 - На завершальну стрільбу першою прийшла Коукалова

12:57 - Данклі без  промахів, Коукалова маже, Абер також. Джима без промахів!!!! Після штрафного кола Коукалової Джима  пішла третьою, аале відразу позаду Габріела. Меркушина також без промахів

13:00 - Коукалова обійшла Джиму, а на п`ятахз висять Макарайнен та Абер, ой як тяжко буде Юлі. Джима програє Коукаловій вже 3 секунди. Сильно йде чешка

13:01 - Дальмаєр обійшла як стоючу Данклі. Вже 3 секунди, але американка бореться. Джиму обійшла Макарайнен і наздогнала Коукалову

13:03 - Джима обійшла Коукалову, і все. Золото виграє Дальмаєр, далі Данклі, бронза в Макарайнен. Четверта Коукалова, далі Грегорін, а Джима лише шоста. Меркушина - 14та. Джима пограла Дальмаєр 24,4 сек.