ЧС-2017 з біатлону. Чоловічий мас-старт у Гохфільцені українці завершили в третьому десятку

19.02.2017 15:12 2400 0

Чемпіон завершує висвітлювати Чемпіонат світу 2017 року з біатлону в австрійському Гохфільцені. У неділю, 19 лютого, ми пропонуємо Вашій увазі текстовий онлайн-коментар чоловічої гонки з масовим стартом.

Україну у цій дисципліні представлять Сергій Семенов (20-й стартовий номер) та Димитро Підручний (25-й).

Як відомо, раніше закінчився жіной мас-старт, в якому Юлія Джима показала високий шостий результат.

Нагадаємо, у першій гонці змагань у змішаній естафеті Україна фінішувала 5-ою.

Згодом у спринтерській гонці Анастасія Меркушина показала десятий результат, а у персьюті змогла навіть його покращити, ставши восьмою.

Щодо чоловічих перегонів, то у спринті Підручний фінішував лише у третьому десятку, а у гонці переслідування Дмитро та Сергій Семенов зуміли потрапити до топ-20.

Після кількох днів перепочинку Юлія Джима й Олена Підгрушна потрапили до кращої десятки у жіночій індивідуальній гонці. У чоловічій дисципліні у квіткову церемонію потрапив Сергій Семенов, який фінішував 5-м.

Єдина медаль, яка є на рахунку збірної України на цьому турнірі, належить жіночій естафетній команді, яка стала другою.

А напередодні у чоловічій естафеті збірна команда України фінішувала з шостим результатом.

15:44 - Добрий день! Спортсмени вже вийшли на свої позиції, гонка ось-ось почнеться!

15:45 - Розпочали! Пролунав постріл!

15:46 - Еберхард захопив лідерство на першому кілометрі, Підручний - 22-й, Семенов - 27-й

15:47 - Програють наші спортсмени лідеру трохи більше восьми секунд

15:49 - Підручний трохи покращив свою позицію, 16-м він іде, Семенов все ще в третьому десятку на позначці в 2 км

15:51 - Долль, Шемпп, Фуркад и Шипулін прийшли лідерами на першу стрільбу

15:52 - Підручний і Семенов завершили першу стрільду - по одному промаху в наших спортсменів

15:53 - Відзначимо, що Мартен Фуркад також пішов на штрафне коло, лідирує зараз росіянин Шипулін

15:54 - Другим іде Лоуел Бейлі, третій - Сімон Едер

15:55 - На позначці 4.2 км лідерство вже захопив Едер, Підручний - 23-й, Семенов - 27-й

15:56 - Першим на позначці 4.6 км йде Ландертінгер, другий - Едер, Шипулін поки показує третій результат

15:57 - Відзначимо, що Фуркад іде на вісімнадцятій позиції, програючи лідеру десять секунд

15:58 - Австрійці прийшли лідерами на другий вогневий рубіж

15:59 - Едер, Ландертінгер і Фуркад закрили всі мішені, у Підручного і Семенова знову по одному промаху

16:00 - Відзначимо, що дві чисті стрільби провели відразу 15 спортсменів

16:01 - Семенов і Підручний програють лідерам більше 50 секунд

16:02 - Фуркад ще два місця відіграв, уже на шостому місці француз

16:04 - На позначці 7.2 км лідирує Долль, другим іде Едер, на третьому місці Ландертінгер

16:05 - Позначка 8 км, Доль як і раніше іде на першому місці, Семенов уже 24-й, Підручний - 23-й і відставання у них від лідерів складає 48 секунд

16:06 - Росіянин Шипулін іде 17-м

16:07 - Третій вогневий рубіж, Долль прийшов на нього лідером

16:08 - Едер без промахів завершив стрільбу, Фуркад і Бейлі також відстрілялися чисто

16:09 - Семенов чисто відстрілявся, у Підручного знову один промах

16:10 - На позначці 10.2 км в лідери вирвався Фуркад, Едер - другий, всього сім спортсменів ідуть у групі лідерів

16:11 - Семенов на 17-му місці, Підручний - 23-й

16:12 - 11 км пройшли біатлоністи, Фуркад іде першим, другий Ландертінгер, Шемпп вийшов на третю позицію

16:13 - Поруч з Дмитром Підручним на 24-й сходинці іде Уле-Ейнар Бьорндален, у якого три промахи

16:14 - Едер закриває всі мішені, Шемп також з нулем, на третє місце вийшов Бейлі, у Фуркада два промахи!!!

16:15 - У Семенова ще два кола штрафу, у Підручного - одне...

16:17 - 13.2 км - Едер продовжує лідирувати, другим іде Шемпп, на третє місце вирвався Бьо

16:18 - Шемпп обійшов Едера, яка атака за кілометр до фінішу, і навіть Бьо вже майже наздогнав австрійця

16:19 - Семенов іде на 24-й позиції, а Фуркад піднявся вже на п'яту позицію

16:20 - Шемп фінішував першим, Бьо - другий, Едер прийшов на фініш третім, на четвертому місці Шипулін, Фуркад - п'ятий

16:22 - Підручний - 25-й, Семенов - 27-й