Кубок Світу. Перемогу здобув норвежець Йоханнес Бьо, Прима фінішував 34-м, Дериземля - 46-й

Сергей Шемшученко — 14 грудня 2013, 16:20

В українських біатлоністів cпринтерська гонка 3-го етапу Кубку Світу в французькому Ансі відверто не вдалася.

Всі наші хлопці мали проблеми і на трасі, і на вогневих рубежах, і в очкову зону в підсумку потрапив лише новоспечений батько Артем Прима, який показав 34-й результат.

Та й в завтрашню гонку переслідування, крім Артема, потрапили лише Андрій Дериземля та Сергій Семенов.

Переміг же норвежець Йоханнес Бьо, який на цілих 37 секунд обійшов Ондржея Моравеца.

Третім фінішував француз Мартен Фуркад.

Кубок світу

Третій етап

Ансі, Франція

Спринтерська гонка

Чоловіки

1. Йоханнес Тінгнес Бьо (0 +0) 22:06.7 (Норвегія)