Кубок світу. У мас-старті тріумфує Домрачева, Джима - 9-а, Валя Семеренко - 14-а

Сергей Шемшученко — 9 березня 2014, 15:04

Тріумфом Білорусі закінчилася гонка з масовим стартом, яка завершувала програму сьомого етапу Кубку світу у Поклюці.

На відміну від чоловічого мас-старту, у дівчат група розтяглася набагато швидше, й ініціатором цього стала Дарія Домрачева, пише офіційний сайт Федерації біатлону України.

Витримати швидкість триразової олімпійської чемпіонки ніхто не міг, і навіть промах на останньому рубежі не дозволив засумніватися у її перемозі.

Друге місце у гонці завоювала Кайса Макаряйнен, що дозволило фінській спортсменці вийти в лідери загального заліку.

Щодо українок, то Юлія Джима другий поспіль мас-старт закінчує у десятці найсильніших. У Валі Семеренко 14-й результат, а Наталія Бурдига, яка потрапила у старт-лист буквально в останній момент, фінішувала 27-ою..