Кубок IBU. Журавок 5-а в гонці переслідування

Сергей Шемшученко — 17 січня 2015, 12:56

В італійському Ріднау в рамках Кубка IBU пройшла гонка переслідування і серед жінок.

Найкращі стартові позиції серед українок мала Яна Бондар, яка стартувала 5-ю. Однак, сьогодні Яні трохи не поталанило під час третьої стрільби, коли вона промахнулася аж тричі.

Всього у її пасиві 6 промахів і лише 16-е місце.

А от справжній прорив зробила ще одна українка Юлія Журавок. Юля стартувала аж 21-ю.

Чиста стрільба на всіх рубежах давала Юлі шанс навіть на медаль, але в результаті, Журавок фінішувала 5-ю, а від четвертого місця її відділило менше секунди, пише biathlon-ua.org.

Наша Юлія Бригинець допустила всього два промахи у цій гонці і також покращила свій результат на 13 сходинок, фінішувавши 24-ю.

Покращила позицію і Алла Гиленко, яка стартувала 52-ю, а фінішувала 48-ю.

У її пасиві чотири промахи. Марія Кручова стартувала 54-ю, а закінчила гонку 55-ю. У Марії – 5 промахів.

Переможницею гонки знову стала німецька біатлоністка Міріам Гьосснер. При цьому, Міріам вийшла зі стадіону після останньої стрільби другою після росіянки Катерини Юрлової з відставанням майже 20 секунд, а потім догнала росіянку і виграла з перевагою в 10 секунд.

Юрлова фінішувала другою, а третьою була Колін Варсен.