Молодий українець Тихий став чемпіоном світу з більярду, здолавши у фіналі росіянина

30.08.2016 20:08 1351 0

У Кишиневі (Молдова) завершилася світова першість 2016 року з вільної піраміди серед юнаків і дівчат.

Українець Андрій Тихий дістався фіналу та переконливо переміг, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Перший тур спортсмен з Кропивницького пропускав, а у подальших стадіях жодного разу не дозволив суперникам зазіхнути на перемогу.

У "золотому" двобої опонентом українця був Сємьон Зайцев з Росії. Підсумковий рахунок по партіях - 6:3 на користь українця.

Андрій Тихий є вихованцем Олександра Синякевича.

У змаганнях серед дівчат найкращий результат серед українок продемонструвала Любов Жигайлова з Дніпра. Дещиці їй не вистачило, аби вийти до півфіналу чемпіонату світу.

Цього літа Тихий вже піднімався на п’єдестал пошани, коли виборов бронзу на ЧС-2016 з динамічної піраміди. Жигайлова також була третьою у цій дисципліні спортивного більярду.