Віталій Кличко відкриє дитячі змагання свого фонду

Сергей Шемшученко — 2 жовтня 2009, 12:29

3 жовтня на столичному дитячому спортивному майданчику у парку "Веселка" (станція метро "Нивки", вул. Салютна) Фонд братів Кличків проведе фінальні міські змагання за результатами літньої програми спортивно-розважальних заходів для маленьких киян.

Захід відбудеться у рамках соціального проекту Фонду братів Кличків "Клич друзів - гаймо разом!". Старт змаганням дасть чемпіон світу WBC у надважкій вазі Віталій Кличко.

Метою літньої програми стала організація здорового та активного дозвілля школярів у період літніх канікул на 24 дитячих спортмайданчиках. Кожного тижня на кожному із 24 спортивних майданчиків професійні тренери Фонду братів Кличків проводили спортивні змагання, що супроводжувалися розіграшами призів.

Протягом вересня у кожному районі Києва відбулися напівфінальні змагання за участю кращих дворових команд. А зараз 10 районних команд, що стали переможцями у своєму районі, позмагаються за головний приз, повідомляє Фонд Кличків.