Champion.com.ua
 
09.09.2010  11:33

Харрісон обіцяє шокувати, нокаутувавши Хея

Британський супертяж Одлі Харрісон має намір шокувати усю планету, розібравшись із чемпіоном світу за версією WBA співвітчизником Девідом Хеєм.

"13 листопада Хей і шанувальники боксу будуть шоковані. Рік тому я обіцяв, що доля зведе мене на ринзі з Девідом. Я неодноразово говорив, що стану чемпіоном світу, і тепер я одержав шанс виконати свою боксерську місію. Ставте на мені хрест, але я дочекаюся того дня, коли знищу Хея, - цитує Харрісоона boxingscene.com.

Раніше Хей направив на адресу співвітчизника властиві йому скандальні випади: "Раніше я поважав Одлі, але тепер ні. Настав час назавжди заткнути йому рот. Одлі знаменитий тим, що публіка прагне побачити, його висококласне знищення."

Нагадаємо, що Хей і Харрісон домовилися про зустріч на ринзі 13 листопада. Бій відбудеться в англійському Манчестері.

©2000-2012, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: ukrchampion@gmail.com, ukrchampion@i.ua