Українська правда
Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Бокс
Останнє в розділі
3 перегляди Версія для друку    Коментарі  [  ]
20.03.2011  00:17

Кличко нокаутував Соліса у першому раунді. ВІДЕО

Віталій Кличко легко захистив титул чемпіона світу у надважкій вазі за версією WBC у двобої з кубинцем Одланьєром Солісом. Наприкінці першого раунду після серії ударів та атаки Соліса, кубинець отримав зустрічний правою у скроню і завалився на підлогу рингу, при цьому підвернувши ногу.

Після того як до Соліса підбіг суддя, він почав відраховувати нокдаун, але зупинив бій, зафіксувавши нокаут, коли зрозумів, що кубинець не зможе продовжувати поєдинок.

Очевидно, що після зустрічного в скроню у Соліса просто відмовила ліва нога, і це був чистий нокаут від українця, а все інше, то його наслідки.

Сам же бій очікував бути видовищним, але не судилося, ні вболівальникам у Кельні, ні шанувальникам боксу біля телевізорів. Соліс хоча і розпочав бій другим номером, але викидав швидкі удари і влучав у Кличка-старшого з гарною періодичністю. Українець тримав Соліса на дистанції, дістаючи фірмовим правим джебом. Після ж чергової атаки Соліса і сталася така неприємність для кубинця у виді нокауту.

Після того як суддя зупинив бій, а Соліс пошкутильгував у свій кут рингу, Кличко щось намагався кричати кубинцю, але тому вже було не до істерики від українця, він обдумував причину своєї неочікуванно швидкої поразки.

Віталій уже вшосте захистив титул чемпіона.

Роман _ 17.04.2011 14:40
Кличко - чемпион, Солис - кусок гамна кубинского, он позорит не только бокс, но и свою страну!!! Я сам занимаюсь боксом и могу сказать, что он не дотягивает до уровня Кличко.
саша _ 10.04.2011 19:09
Если Солис требует риванш бесплатно а кличко его не даёт значит он чуствует что корьера может окончется.
саша _ 10.04.2011 18:58
Я считаю что солис сильный боец и должен быть реванж хватит обманывать народ. Это просто случий который может произойти скаждым. Я уверин что Солис выключит кличко.
ВАСЯ _ 31.03.2011 23:26
ТАЙ ФАЙНО
сергей _ 31.03.2011 00:11
виталик молодец, жаль, что быстро бой закончился, уверен, что солис пропустил учень точный удар в висок и этим все сказано и нечего на виталия напраслину возводить. считаю, что на сегодяшний день у него нет конкурентов, пока он самый сильный боксер-супертяж и я горжусь им и его братом.

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: ukrchampion@gmail.com, info@champion.com.ua