На молодіжному чемпіонаті Європи українці взяли три срібла й одну бронзу

Сергей Шемшученко — 29 листопада 2015, 15:40

У Польщі завершився чемпіонату Європи з боксу серед молоді, за результатами якого троє представників збірної України зуміли пробитися до фінальної стадії турніру.

У півфіналі змагань представник вагової категорії до 64 кг Артур Пригода з рахунком 2:1 (28:29; 30:27; 29:28) переміг представника Туреччини Касара Седата.

У фіналі українець виявився слабкішим за Константіна Мішечкіна з Росії, передає сайт ФБУ.

Капітан збірної України Роберт Мартон (вагова категорія 91 кг) з рахунком 3:0 (30:27; 29:28; 29:28) на шляху до фіналу переміг росіянина Артьома Мікаеляна.

У вирішальній зустрічі українця переміг грузин Ніколоз Бегадзе.

Боксер вагової категорії до 81 кг Степан Грекул роздільним рішенням суддів у півфіналі переміг білоруса Аляксандра Халяєва.

А от у фіналі українець зазнав поразки - від росіянина Мусліма Гаджимагомедова.

Єдиної поразки у півфіналі зазнав суперважковаговик В’ячеслав Гаврилюк. Проте він повертається з бронзовою нагородою.